Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
17.04.2021

Заступник начальника відділу моніторингу операцій та ризиків управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків

6 700 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Суми

Кваліфікаційні вимоги

1. Освіта -вища, ступінь вищої освіти – магістр

2. Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років

3. Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1.Організація роботи та керівництво діяльністю відділу моніторингу операцій та ризиків управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у межах повноважень, відповідно до Положення про відділ моніторингу операцій та ризиків управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності.

2. Планування роботи структурного підрозділу.

3. Контроль за додержанням працівниками структурного підрозділу: виконавської дисципліни; порядку ведення діловодства; правил внутрішнього службового розпорядку; вимог нормативно-правових актів з охорони праці; правил пожежної безпеки.

4. Організація роботи з питань зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних:

- з проведення постійного автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування щодо оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН);

- організація роботи структурних підрозділів із забезпечення оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН;

- забезпечення організації прийняття рішення про реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

5. Організація роботи щодо моніторингу фінансово-господарських операцій платників на наявність податкових ризиків:

- з виявлення та аналізу податкових ризиків в діяльності платників податків;

- реагування на податкові ризики у реалізації процесів діяльності платників податків.

6. Організаця виконання завдань та доручень керівництва ГУ з питань, що належать до компетенції структурного підрозділу

7. Контроль за наданням інформації про діяльність ГУ за запитами на отримання публічної інформації.

8. Організація роботи щодо розгляду звернень громадян та надання відповідей на них в межах компетенції.

9. Вжиття у межах компетенції заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх реалізацією.

10. Здійснення інших повноваження, визначені чинним законодавством, Положенням про ГУ ДПС, Положенням про відділ моніторингу операцій та ризиків управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6700 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»(із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-23