Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
24.04.2021

Головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Харківського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області

5 300 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Харків

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра та бакалавра в галузі знань ’охорона здоров’я’

 

Вимоги до компетентності

Вільне володіння державною мовою

 

Посадові обов'язки

1. Здійснення на території Харківського району державного санітарно-епідеміологічного нагляду (контролю) за: дотриманням санітарного законодавства; біологічними продуктами, патологічним матеріалом; додержанням підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами державних санітарних норм і правил, гігієнічних нормативів і регламентів безпечного виробництва, транспортування, зберігання, застосування пестицидів і агрохімікатів, за вмістом залишкової кількості пестицидів і агрохімікатів в імпортованих лікарських травах, водних об’єктах, воді, що використовується для господарського постачання, купання, спортивних занять, організованого відпочинку та з лікувальною метою, лікувальних грязях, ґрунтах, на землях населених пунктів, оздоровчого та рекреаційного призначення; дотриманням показників вмісту шкідливих для здоров’я людини речовин та інгредієнтів у тютюнових виробах, які реалізуються на території України.

2. Здійснення в межах компетенції контролю за факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров’я населення.

3. Участь у проведенні відповідних досліджень (випробувань) для цілей державного контролю на території Харківського району.

4. Здійснення у межах компетенції контролю за усуненням причин і умов виникнення та поширення інфекційних, масових неінфекційних захворювань , отруєнь та радіаційних уражень людей.

5. Участь у визначенні факторів, що можуть мати шкідливий вплив на здоров’я людини, у проведенні оцінки ризику та встановленні ступеня створюваного ними ризику.

6. Участь у проведенні санітарно-епідеміологічного розслідувань на території Харківського району, спрямованих на виявлення причин та умов, що призводять до виникнення і поширення інфекційних хвороб, у тому числі через харчові продуктів; групових та індивідуальних харчових отруєнь, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) та радіаційних уражень, випадків порушення норм радіаційної безпеки, санітарних правил роботи з радіоактивними речовинами, іншими джерелами іонізуючих випромінювань; вжиття заходів щодо їх усунення відповідно до законодавства.

7. Участь у проведенні заходів, спрямованих на підвищення рівня гігієнічних знань працівників, в тому числі тих, які підлягають обов’язковим медичним оглядам, а також тих, які зазначають у виробництві, сфері послуг, інших галузях ризику дії небезпечних факторів.

8. Розгляд звернень громадян, запитів, скарг, листів з питань, що належать до компетенції відділу.

9.Здійснення в межах повноважень, передбачених законом, заходів щодо усунення порушень вимог законодавства , притягнення винних у таких порушеннях осіб до відповідальності згідно із законом.

10. Здійснення інших повноважень відповідно законодавства

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5300 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України ’Про державну службу’;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’ (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-27