Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
17.04.2021

Завідувач Конотопського сектору податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб

6 300 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Суми

Кваліфікаційні вимоги

Освіта - вища, ступінь вищої освіти – магістр

Досвід роботи - досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше двох років

Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Керівництво структурним підрозділом. Визначення пріоритетів роботи структурного підрозділу та шляхи виконання покладених на нього завдань. Надання обов’язкових до виконання доручень працівникам структурного підрозділу, що належать до його функціональних повноважень, контроль за їх виконанням. Організація планування роботи структурного підрозділу. Організація, забезпечення контролю в межах компетенції виконання структурним підрозділом Конституції України, законів України, актів і доручень Президента України, актів Кабінету Міністрів України, рішень Колегії ДПС, доручень керівництва ГУ, запитів і звернень народних депутатів України, запитів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, посадових осіб, громадян та платників податків.

Забезпечення адміністрування місцевих податків і зборів з юридичних осіб, екологічного податку та рентної плати з юридичних осіб на території Буринського, Конотопського, Кролевецького, Путивльського районів та м. Конотоп Сумської області.

Забезпечення повноти нарахувань та своєчасності сплати місцевих податків і зборів з юридичних осіб: впровадження заходів щодо забезпечення своєчасності сплати місцевих податків і зборів з юридичних осіб задекларованим показникам; контроль за поданням (своєчасністю подання) передбаченої законом звітності з місцевих податків і зборів з юридичних осіб; аналіз причин та оцінка факторів порушень податкового законодавства, які впливають на повноту нарахування та сплату місцевих податків і зборів з юридичних осіб, встановлених за результатами камеральних перевірок.

Забезпечення повноти нарахувань та своєчасності сплати екологічного податку та рентної плати з юридичних осіб: аналіз даних Єдиного банку даних про платників податків – юридичних осіб та інших інформаційних баз ДПС, зовнішніх джерел інформації для розширення бази оподаткування; моніторинг податкової звітності з екологічного податку та рентної плати з юридичних осіб; контроль за своєчасністю сплати екологічного податку та рентної плати платниками податків – юридичними особами та поданням (своєчасністю подання) передбаченої законом звітності з екологічного податку та рентної плати платниками податків – юридичними особами.

Проведення камеральних перевірок податкової звітності юридичних осіб з місцевих податків і зборів, екологічного податку та рентної плати.

Застосування штрафних (фінансових) санкцій за неподання та/або несвоєчасне подання податкової звітності, встановленої законодавством, за порушення правил сплати (перерахування) податків, зборів (обов’язкових платежів) у межах компетенції, у тому числі під час проведення перевірок, за порушення вимог податкового та іншого законодавства за результатами камеральних перевірок платників податків.

Забезпечення співпраці з інститутами громадянського суспільства, сприяння участі громадськості у реалізації державної політики за напрямами діяльності ДПС.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6300 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації – відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця – відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 «Деякі питання оплати праці державних службовців»(із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-23