Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
08.05.2021

Керівник апарату суду

12 220 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Чернігів

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю «Право», «Економіка», «Державна служба».

Досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В», або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.

 

Вимоги до компетентності

Вільне володіння державною мовою.

 

Посадові обов'язки

- Здійснює безпосереднє керівництво апаратом суду, організаційне забезпечення суду, суддів та судового процесу, забезпечує організованість та злагодженість у роботі підрозділів суду, працівників апарату суду, їх взаємодію у виконанні покладених на апарат суду завдань.

- Здійснення повноважень керівника державної служби апарату суду згідно з положеннями Закону України ’Про державну службу’.

- Взаємодіє з Державною судовою адміністрацією України, територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Чернігівській області, органами суддівського самоврядування, органами державної влади, органами місцевого самоврядування, іншими установами й організаціями, засобами масової інформації з питань забезпечення діяльності суду.

- Організовує роботу з управління персоналом в апараті суду.

- Організовує та контролює ведення діловодства в суді відповідно до Інструкції з діловодства.

- Здійснює контроль за функціонуванням автоматизованої системи документообігу.

- Забезпечує підготовку планів роботи суду, які затверджуються головою суду, а також здійснює контроль за виконанням запланованих заходів.

- Координує здійснення організаційних заходів щодо підготовки оперативних нарад виконання інших завдань.

- Організовує спільну роботу працівників апарату суду в ході підготовки необхідних матеріалів у разі віднесення питань до компетенції декількох підрозділів, працівників апарату суду.

- Організовує та забезпечує розроблення і подання на затвердження в установленому порядку структури та штатної чисельності апарату суду.

- Затверджує положення про структурні підрозділи, посадові інструкції заступника керівника апарату та працівників апарату суду.

- Організовує проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби та забезпечує його прозорість та об’єктивність.

- Організовує та контролює роботу з фінансового та кадрового обслуговування апарату суду.

- В межах повноважень видає накази з кадрових питань щодо працівників апарату суду.

- Видає накази та розпорядження з питань функціонування суду та організаційного забезпечення його діяльності.

- Забезпечує організацію підвищення рівня професійної компетенції державних службовців.

- Здійснює організаційне забезпечення ведення судової статистики, діловодства, обліку та зберігання судових справ, належного ведення архіву, кодифікації та роботи бібліотеки суду.

- Забезпечує виконання рішень зборів суду з питань внутрішньої діяльності суду. Виконує доручення голови суду, рішення зборів суддів щодо організаційного забезпечення діяльності суду.

- Забезпечує виконання працівниками апарату Правил поведінки працівника апарату суду.

- Вживає заходів щодо належного організаційного забезпечення діяльності суду, суддів та судового процесу, функціонування автоматизованої системи документообігу суду.

- Інформує збори суддів суду про свою діяльність.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

 

Умови оплати праці

посадовий оклад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 № 358 «Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Деякі питання оплати праці державних службовців» (зі змінами); надбавки, премії та доплати (відповідно до ст. 50, 52 Закону України «Про державну службу»).

 

Термін подачі заявок: 2021-05-11