Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
17.04.2021

Головний державний інспектор сектору експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг

5 500 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Черкаси

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, молодшого бакалавра. Вільне володіння державною мовою.

 

 

Посадові обов'язки

Здійснення ефективного державного ринкового нагляду.

Здійснення нагляду (контролю) на ринку за об’єктами технічних регламентів, участь у підготовці пропозицій щодо правил і процедури ринкового нагляду за об’єктами технічних регламентів та інших нормативно-правових актів у відповідній сфері.

Проведення ефективних превентивних заходів, семінарів, тематичних нарад, надання роз’яснень через засоби масової інформації з питань, що відносяться до компетенції сектору.

Здійснення:

- підготовки матеріалів на видачу, анулювання та продовження строків дії дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки або, у передбачених законодавством випадках, аргументованих рішень про відмову у видачі, продовженні строку їх дії;

- реєстрації поданих суб’єктом господарювання Декларацій відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці;

- реєстрації, перереєстрацією та зняттям з обліку великотоннажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування.

Здійснення своєчасного внесення відомостей до реєстрів та інформаційних баз, що використовуються з надання адміністративних послуг та здійснення ринкового нагляду.

Проведення:

- видачі в установленому порядку суб’єктам господарювання, обов’язкових до виконання актів перевірок, приписів, рішень;

- обліку виданих актів, приписів, рішень та за своєчасним виконанням суб’єктами господарювання виявлених порушень та сплатою адміністративних стягнень;

- внесення пропозицій щодо накладення адміністративних стягнень на посадових осіб, винних у порушенні законодавства (рішення, протоколи про виявлені порушення та постанови про накладення штрафів).

Розгляд звернень громадян, народних депутатів, суб’єктів господарювання з питань, пов’язаних з діяльністю сектору, у терміни визначені Управлінням.

Здійснення своєчасного і достовірного складання та подання звітності, яка відноситься до компетенції сектору.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково.

 

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 5 500 грн.,

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України щодо питання оплати праці працівників державних органів;

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-22