Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
24.04.2021

Заступник начальника віділу обслуговування комп’ютерної техніки управління інформаційних технологій

6 700 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Луцьк

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта не нижче ступеня магістра

досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

1.Управління питаннями комп’ютеризації основних напрямів діяльності органів Державної казначейської служби України Волинської області.

2. Забезпечення впровадження автоматизованих робочих місць, автоматизованого опрацювання інформації в системі органів Казначейства, здійснення контролю за ефективним функціонуванням автоматизованих систем.

3. Контроль та організація виконання вимог захисту електронної інформації всіма користувачами інформаційно-обчислювальної системи Головного управління Казначейства та управлінь Державної казначейської служби України у районах та містах Волинської області.

4.Обслуговування та експлуатація серверного обладнання Головного управління Казначейства. Організація збереження інформації, резервного копіювання та архівації даних в інформаційній системі Головного управління Казначейства.

5.Адміністрування локальної обчислювальної мережі Головного управління Казначейства, супровід системи електронної пошти, впровадження та супроводження загальносистемних програмних засобів.

6. Супровід системи мережевого менеджменту, захист від мережевого вторгнення, адміністрування антивірусного захисту інформаційно-обчислювальної системи.

7. Обслуговування та налагодження комп’ютерної техніки, друкуючих засобів та іншої електронно-обчислювальної техніки. Організація гарантійного та післягарантійного обслуговування засобів обчислювальної техніки

8. Підготовка та проведення списання комп’ютерної техніки та друкуючих засобів. Надання методичної, практичної та консультаційної допомоги самостійним структурним підрозділам Головного управління Казначейства та управлінням Казначейства у районах та містах Волинської області з питань, що відносяться до компетенції відділу

9. Надання методичної, практичної та консультаційної допомоги самостійним структурним підрозділам Головного управління Казначейства та управлінням Казначейства у районах та містах Волинської області з питань, що відносяться до компетенції відділу.

10. Виконання інших доручень керівництва

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурcу щороку

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 6700 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до до статті 52 Закону України “Про державну службу”;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 №15 “Питання оплати праці працівників державних органів” (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-26