Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
24.04.2021

Провідний спеціаліст Відділу №1 Гайсин відділу програмного забезпечення

4 670 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Гайсин

Кваліфікаційні вимоги

вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

без досвіду роботи

вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

Забезпечує технічну експлуатацію і роботу комп’ютерного обладнання, забезпечує роботу локальної мережі та мережевих компонентів, мережі інтернет та електронної пошти, підтримує єдине інформаційне і телекомунікаційне середовище у складі інформаційної інфраструктури Мінсоцполітики та власний сегмент локальної мережі.

Забезпечує організацію всієї роботи в системі АСОПД, ЄДАРП, „Житлові субсидії”, за своєчасну і якісну, у відповідності з чинним законодавством, підготовку бази особових рахунків і передачу їх до КО „Інформаційно-аналітичний центр з обслуговування установ соціального захисту населення” для виготовлення виплатних документів одержувачам допомог, субсидій, пільг. Проводить оновлення програмного забезпечення, яке використовується в роботі управління, проводить ознайомлення з ними працівників та встановлює оновлену базу особових рахунків отримувачів адресних грошових допомог та компенсаційних виплат, підтримує в актуальному стані всі довідники.

Забезпечує ведення централізованого банку даних з проблем інвалідності (ЦБІ), Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

Проводить синхронізацію електронних баз даних отримувачів допомог в програмному комплексі АСОПД та пенсій з управлінням Пенсійного фонду України.

Організовує роботу з прийому заяв і документів для призначення усіх видів соціальної підтримки із застосуванням електронних сервісів (програмний комплекс „Інтегрована інформаційна система „Соціальна громада”).

За допомогою засобів програмного комплексу КСЗІ „Криптосервер” ДП „ІОЦ Мінсоцполітики” передає дані для наповнення підсистеми „Сегмент Житлові субсидії”, опрацьовує надану ДП ІОЦ інформацію щодо некоректних даних та приводить в належний стан виявлені некоректні дані підсистеми „Сегмент Житлові субсидії”.

Проводить масовий перерахунок в ПК „Житлові субсидії” на початку та у кінці опалювального періоду, у разі змін цін і тарифів на послуги, для оплати яких призначено субсидію.

Виконує регулярну архівацію баз даних „Житлові субсидії”, АСОПД, ЄДАРП. Формує файли-запити до ДФС та управління ПФУ з переліком осіб, які претендують для призначення субсидій та допомог. Здійснює роботу з інформаційно-пошуковою системою ПК АСОПД, ЄДАРП та „Житлові субсидії”.

Здійснює перевірку та приймає рішення про зупинення або призупинення виплат в результаті проведеної Мінфіном верифікації достовірності інформації, поданої громадянами відповідно до порядку проведення та моніторингу достовірності інформації, поданої фізичними особами для нарахування та отримання державних адресних допомог, пільг, субсидій, пенсій, заробітної плати, інших виплат, що здійснюються за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування

Проводить підготовку інформації та формує файли для обміну даними з організаціями-надавачами послуг по нарахованих житлових субсидіях і пільгах. Формує і надає звітність щодо впровадження ЄДАРП та інформації про чисельність пільгових категорій громадян, формує і завантажує файли для подання звіту про нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та звіту „Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку”.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

безстроково,

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 4670 грн.

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-04-27