Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
04.03.2021

Головний спеціаліст відділу документального забезпечення та архівної справи управління документального забезпечення, звернення громадян та доступу до публічної інформації (перша вакантна посада)

8 500 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Київ

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: ступінь вищої освіти не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

Досвід роботи: не потребує

Володіння державною мовою: вільне володіння державною мовою

 

 

Посадові обов'язки

- здійснює прийом та попередній розгляд кореспонденції, що надійшла до Держпраці від вищих органів влади Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерств (далі – органи влади) незалежно від способу доставки, в тому числі надісланих через СЕВ ОВВ.

- здійснює реєстрацію та сканування вхідної кореспонденції, що надійшла до Держпраці від вищих органів влади, підготовку для подання на розгляд керівництву Держпраці та своєчасно доводить її до виконавців для виконання.

- вносить відомості у відповідні РКК вхідних документів, окремих доручень, службових та доповідних записок та забезпечує їх доведення до виконавців.

- здійснює копіювання документів та інші копіювально-розмножувальні роботи, пов’язані з проходженням документів в апараті Держпраці.

- -здійснює контроль за строками виконання контрольних документів, які надійшли від органів влади (далі – контрольні документи) та зареєстровані в апараті Держпраці.

- -здійснює реєстрацію та веде облік наказів з основної діяльності Держпраці, наказів з адміністративно-господарських питань, окремих доручень керівництва Держпраці, службових чи доповідних записок, що подаються на розгляд керівництву Держпраці

- -формує та здійснює ведення відповідних журналів реєстрації кореспонденції.

- бере участь у підготовці до відправлення вихідної кореспонденції Держпраці, в тому числі шляхом пересилання на електронну пошту та через факсимільний зв’язок.

- здійснює підготовку інформаційних, довідкових та інших матеріалів з питань виконання контрольних документів, наказів і доручень керівництва Держпраці.

- забезпечує формування справ контрольних документів, що підлягають поверненню та зберіганню у відділі, їх облік та збереження.

- інформує начальника відділу про стан виконання контрольних документів, наказів і доручень керівництва Держпраці структурними підрозділами апарату Держпраці.

- готує і систематично надає структурним підрозділам апарату Держпраці матеріали щодо строків виконання контрольних документів, наказів та окремих доручень керівництва Держпраці.

- розробляє та подає в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення здійснення контролю виконання контрольних документів та усунення причин порушень з їх виконання.

- контролює дотримання вимог Інструкції з діловодства структурними підрозділами апарату Держпраці.

- здійснює реєстрацію внутрішніх службових документів Держпраці, їх сканування, ознайомлення та доведення до виконавців.

- щокварталу складає звіт про кількість вхідних документів з органів влади:

- у межах компетенції надає методичну допомогу працівникам апарату Держпраці з питань організації роботи з документами.

- звітує про результати своєї роботи перед начальником відділу, начальником управління.

- здійснює роботу з документами у відповідності з чинним законодавством України.

- дотримується вимог внутрішнього трудового розпорядку, трудового та антикорупційного законодавства.

- вживає заходів щодо вдосконалення організації власної роботи та роботи відділу.

- виконує поточні завдання начальника відділу, начальника управління, керівництва Держпраці, інші повноваження та функції, що випливають з покладених на відділ завдань.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

На період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та до дня визначення керівником державної служби переможця за результатами конкурсного відбору відповідно до законодавства

 

Умови оплати праці

посадовий оклад – 8 500 грн.

надбавки та доплати відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 р. № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

 

Термін подачі заявок: 2021-03-06