Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
02.03.2021

Головний спеціаліст відділу лісового господарства та охорони лісу

5 500 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Запоріжжя

Кваліфікаційні вимоги

Ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, молодшого бакалавра, галузь знань «Аграрні науки, продовольство, спеціальність «Лісове господарство», «Садово-паркове господарство»

 

Вимоги до компетентності

Вільне володіння державною мовою.

 

Посадові обов'язки

1. Контроль за дотриманням підпорядкованими підприємствами правил і норм охорони праці, пожежної безпеки, виробничої і трудової дисципліни.

2. Контроль за технічно правильною експлуатацією машино – тракторного парку.

3. Участь у проведенні комплексних аудитів структурних підрозділів, проведення перевірки стану документів, що стосуються роботи автотранспортного парку та роботи служби охорони праці, підготовка інформації по результатам перевірок.

4. Розробка та впровадження заходів, направлених на усунення недоліків, підвищення якості та ефективності робіт, удосконаленню організації праці робітників при проведенні робіт.

5. Проведення своєчасного та якісного збору, обробки, аналізу і використання оперативної інформації по статистичній, квартальній, піврічній, річній звітності.

6. Перевірка доцільності та обґрунтованості списання обладнання, техніки машино – тракторного парку, підготовка та оформлення необхідних документів, відповідних проектів наказів.

7. Розробка, прийняття участі в оформленні проектів наказів, інструкцій, методичних рекомендацій для підприємств у відділі.

8. Проведення аналізу інформації, розробка та впровадження заходів, направлених на підвищення якості та ефективності лісогосподарських робіт, удосконаленню організації праці робітників при проведенні робіт.

9. Виконання додаткових завдань та доручень начальника управління та начальника відділу.

10. Впровадження та здійснення заходів по організації охорони праці, механізації лісогосподарських процесів та науково-технічної діяльності.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 290, та до дня визначення переможця конкурсу.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн.

надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»; надбавки, доплати та премії (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»)

 

Термін подачі заявок: 2021-03-05