Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
09.03.2021

Секретар судового засідання

4 440 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Мирноград

Кваліфікаційні вимоги

Вища, ступінь вищої освіти не нижче бакалавра або молодшого бакалавра, за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність»

Без вимог до досвіду роботи

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel), вміння користуватись електронною поштою

 

Посадові обов'язки

Здійснення організації проведення судового засідання: виклик осіб до суду на судові засідання, перевірка явки осіб, яких викликано до суду, з’ясування причин їх відсутності, уточнення відомостей про отримання учасниками SMS-повісток та вручення особам судових повісток, повідомлень та інших листів, доведення до судді інформації щодо явки викликаних осіб в судове засідання, забезпечення фіксування судового засідання технічними записами, ведення журналу судового засідання, повідомлення осіб, які брали участь у справі під розписку про наступне судове засідання.

2. Здійснення оформлення та розміщення списків справ, призначених до розгляду.

3. Оформлення судових справ, формування документів у судові справи згідно з Інструкції з діловодства в місцевих та апеляційних судах України

4. Здійснення своєчасного введення інформації в обліково-статистичні картки щодо процесуальних дій по судових справах відповідного судді.

5. Організація проведення судового засідання у режимі відеоконференції, у разі необхідності.

6. Здійснення заходів щодо вручення копії вироку засудженому або виправданому відповідно до вимог Кримінально-процесуального кодексу України, за дорученням судді здійснення заходів щодо дачі обвинуваченим (підсудним) або засудженим підписки про невиїзд.

7. Здійснення ознайомлення учасників судового процесу з матеріалами судових справ, що знаходяться в провадженні судді.

8. Виготовлення виконавчих листів у справах, рішення яких підлягають негайному виконанню за заявами осіб, на користь яких винесено судове рішення.

9. Надсилання учасникам судового процесу, які не були присутні на оголошенні судового рішення копій судових рішень, які не набрали законної сили.

10. Оформлення матеріалів судових справ і передача справ до канцелярії суду.

11. Складення протоколів про виконані судові доручення, надсилання їх до відповідного суду.

12. Виконання інших доручень голови суду, судді, керівника апарату суду, помічника судді, що стосуються організації розгляду судових справ.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 № 290.

 

Умови оплати праці

1. Посадовий оклад 4440,00 грн., згідно штатного розпису.

2. Надбавки, доплати та премії, відповідно до статей 50, 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2021-03-09