Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
22.09.2020

Головний спеціаліст з інформаційних технологій

5 300 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
  • Регион:Костянтинівка

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: Вища освіта, не нижче ступеня молодшого бакалавра

або бакалавра відповідного професійного спрямування (системний адміністратор)

Досвід роботи: Без вимог

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою: Не потребує

 

 

Посадові обов'язки

Організовує впровадження в роботі суду комп’ютерних технологій: встановлення комп’ютерного обладнання, комплексів технічної фіксації судового процесу, запровадження комп’ютерних програм статистичної звітності, автоматизованої системи електронного документообігу, створення локальної комп’ютерної мережі, підключення до корпоративної мережі по виділеному захищеному каналу, встановлення в суді спеціального комп’ютерного обладнання тощо, та забезпечує здійснення відповідного моніторингу.

Забезпечує введення в експлуатацію, встановлення, обслуговування комп’ютерної техніки, периферійного обладнання та оргтехніки, що експлуатуються в суді.

Здійснює обслуговування та моніторинг працездатності програмного забезпечення та мережного обладнання комп’ютерної мережі. Надає консультативну допомогу суддям і працівникам апарату суду з питань роботи та використання комп’ютерного обладнання і програмного забезпечення.

Забезпечує адміністрування автоматизованих робочих місць суддів та працівників апарату суду.

Забезпечує моніторинг введення в експлуатацію та організовує обслуговування комп’ютерної мережі суду, поточне адміністрування мережного обладнання локальної комп’ютерної мережі, адміністрування контролера домену та серверів комп’ютерної мережі.

Здійснює моніторинг дотримання технології експлуатації програмного забезпечення та використання антивірусного захисту локальної комп’ютерної мережі.

Забезпечує провадження і налагодження програмно-технічних засобів для функціонування автоматизованої системи документообігу суду на кожному робочому місці, збереження накопичених даних, запобігання несанкціонованого доступу в Системі сторонніх осіб, несанкціонованої модифікації накопиченої інформації.

Здійснює системне та оперативне оприлюднення інформації про діяльність Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області та прийняті ним рішення на офіційному вебсайті в мережі Інтернет відповідно до вимог чинного законодавства.

Забезпечує виявлення і попередження недоліків у роботі працівників суду під час використання комп’ютерної та оргтехніки, системного та прикладного програмного забезпечення

Забезпечує своєчасне бронювання майданчиків для проведення судових засідань в режимі відеоконференції.

Здійснює забезпечення застосування електронного цифрового підпису в Костянтинтинівському міськрайонному суді Донецької області.

Проводить аналіз стану інформаційного забезпечення суду та вносить пропозиції щодо вдосконалення форм і методів роботи суду в частині інформаційного забезпечення діяльності суду, надає відповідні звіти (складення звітів щодо ВКЗ, відправлення рішень до ЄДРСР та ведення вебсайту суду).

Проведення інструктажу з суддями та працівниками апарату суду щодо пожежної безпеки.

Складення звітів щодо ВКЗ, відправлення рішень до ЄДРСР та ведення вебсайту суду.

Виконання інших обов’язків, які не перелічені в інструкції, але витікають зі змісту нормативних актів, наказів та вказівок, які входять до компетенції головного спеціаліста з інформаційних технологій.

Виконує інші доручення голови суду та керівника апарату суду.

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Укладення контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою КМУ від 22.04.2020 № 290.

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5300,00 грн., відповідно до постанови КМУ від 24.05.2017 № 358 «Деякі питання оплати праці державних службовців, органів та установ системи правосуддя».

Надбавки, доплати та премії, відповідно до статей 50, 52 Закону України «Про державну службу».

 

Термін подачі заявок: 2020-09-29