Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
18.09.2020

Судовий розпорядник Стрийського міськрайонного суду Львівської області

4 204 грн.

Нова державна служба України
Державний сектор
 • Регион:Стрий

Кваліфікаційні вимоги

Освіта: вища, за спеціальністю «Правознавство» або «Правоохоронна діяльність» з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра або молодшого бакалавра

Досвід роботи: Без вимог до досвіду роботи

Володіння державною мовою: Вільне володіння державною мовою

Володіння іноземною мовою: Не потребує

 

 

Посадові обов'язки

 1. Здійснює перевірку та забезпечує готовність залу судового засідання до слухання справи та доповідає про їх готовність головуючому.
 2. З урахуванням кількості місць та забезпечення порядку під час судового засідання визначає можливу кількість осіб, що можуть бути присутні в залі судового засідання, та визначає конкретні місця їх розміщення.
 3. З'ясовує явку сторін по справі та доповідає про це головуючому безпосередньо до початку судового засідання.
 4. Оголошує про вхід і вихід суду та пропонує всім присутнім встати.
 5. Забезпечує виконання учасниками судового процесу та особами, які є в залі судового засідання, розпоряджень головуючого.
 6. Запрошує, за розпорядженням головуючого, до залу судового засідання свідків, експертів, перекладачів та інших учасників судового процесу.
 7. Виконує розпорядження головуючого про приведення до присяги свідка, перекладача, експерта відповідно до законодавства.
 8. За вказівкою головуючого під час судового засідання приймає від учасників процесу документи, інші матеріали та передає до суду.
 9. Вживає заходів щодо видалення, за розпорядженням головуючого, із залу судового засідання осіб, які проявляють неповагу до суду або порушують громадський порядок.
 10. Забезпечує дотримання вимог процесуального законодавства щодо виключення можливості спілкування допитаних судом свідків з тими, яких суд ще не допитав.
 11. Забезпечує виконання вимог процесуального законодавства щодо проведення закритого судового засідання та вживає заходів щодо обмеження входу до залу судового засідання сторонніх осіб.
 12. Здійснює в разі необхідності взаємодію із спеціальними підрозділами та органами внутрішніх справ з питань спільних дій щодо підтримання громадського порядку в приміщенні суду та в залі судового засідання.
 13. Вживає заходів безпеки щодо недопущення виведення з ладу засобів фіксування судового процесу особами, присутніми в залі судового засідання.
 14. При виникненні надзвичайних обставин (пожежа, виявлення вибухонебезпечних предметів, затоплення тощо) повідомляє голову суду, керівника апарату суду та організовує виклик спеціальних служб.
 15. Надає інформацію, в холі суду, стосовно часу та місця проведення судових засідань призначених на поточний день.
 16. Виконує інші розпорядження головуючого, голови суду, керівника апарату суду щодо забезпечення належних умов для проведення судового засідання та роботи відділу.

 

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове призначення.

На період перебування у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трьохрічного віку основного працівника, з укладенням контракту про проходження державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2 та до дня визначення переможця конкурсу.

Граничний строк перебування особи на зазначеній посаді державної служби становить не більше двох місяців після відміни карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CоV-2.

 

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад - 4204 грн.

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови КМУ від 18.01.2017 № 15 зі змінами;

Надбавки та доплати відповідно до ст. 52 Закону України «Про державну службу».

 

 

Термін подачі заявок: 2020-09-24