Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
26.09.2019

Стажер з досвідом роботи

Kyivstar / Киевстар
Телекоммуникации / Связь

  Команда Київстар запрошує людей з досвідом роботи розпочати свій новий шлях чи згадати те, що вже забули. Ніколи не пізно почати все з початку!  Ми будемо раді, якщо до нашої команди приєднається доросла людина, із великим життєвим досвідом та високим рівнем відповідальності та мотивації!

   

  Ми пропонуємо спробувати себе на позиції стажера (з оплатою праці) протягом 2 міс.  з можливим подальшим прийомом до штату нашої компанії.

   

  Набір проходить за декількома напрямками:

  1) спеціаліст до відділу PR, проект "Смартфон для батьків";

   

  2) Відділ розвитку та підтримки інфраструктурних ІТ-сервісів: Підтримка поштової системи та active directory, робота із користувачами.

   

  Ми пропонуємо:

  • Стабільну та цікаву роботу в дружній атмосфері;
  • Офіційне працевлаштування та оплата на період стажування;
  • Можливості для професійного розвитку та навчання;
  • Зручний та комфортний для роботи офіс біля станції метро «Берестейська».

   

   

  Робота у Компанії, яка входить до Групи компаній VEON, вимагає від нас дотримання вимог, якими повинні керуватися афілійовані компанії Групи VEON, зокрема, відповідності високим стандартам ділової етики, суворого дотримання всіх юридичних зобов'язань та наших цінностей, виконання Кодексу поведінки групи VEON, політик і процедур Компанії. Наш лідерський дух втілено в п'яти цінностях: «Клієнти - наша пристрасть», «Підприємницький дух», «Інноваційність», «Співпраця» і «Чесність». Ми завжди прагнемо бути чесними, що вимагає від нас етичних, правдивих та сумлінних дій та вчинків.