Kyivstar / Киевстар

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://www.kyivstar.ua

#WeAreKyivstar

Ми – найбільший національний оператор України із більш ніж 20-річним досвідом роботи у сфері телекомунікацій, який щодня забезпечує якісним та сучасним мобільним зв'язком (у тому числі 3G та 4G) понад 26 мільйонів абонентів, а також пропонує клієнтам широкий спектр технологічних продуктів та послуг. Ми не лише є одним із двигунів інновацій на ринку телекомунікацій, а також реалізуємо проекти, які сприяють розвитку технологій та освіти, роблять благодійність доступною і простою, а інтернет-простір – безпечним.

Київстар входить до складу міжнародної групи VEON з головним офісом у Нідерландах, є одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Як національний оператор, Київстар реалізує проекти, що спрямовані на розвиток України.

1997

Було здiйснено перший дзвінок
в Київстар

> 2500

співробітників
в компанiї по всiй Українi

TOP 10

рейтингу кращих роботодавців серед міжнародних компаній

Напрями бiзнесу

Мобільний зв’язок

Фіксований зв’язок

Продукти і послуги для В2В

Mobile Finance Systems & Big data

Cloud Business Solutions

Internet of Things

Support teams

HR + Admin

Compliance + Legal

Finance + Audit

PR + CSR + Marketing

Діяльність Київстар

Київстар підпорядкована ключовій ідеї великої турботи про клієнтів, адже ми створюємо продукти та сервіси, якими щодня користуються мільйони українців. Ми постійно спілкуємось з клієнтами і дізнаємось, як можна вдосконалити їхній досвід взаємодії з Київстар.

Ти любиш нетривіальні задачі та хочеш створювати продукти, якими будуть користуватися мільйони українців, серед них – твої друзі, близькі та знайомі?

Ми чекаємо саме на тебе!

Наша турбота

Не менш важливою для нас є турбота про наших працівників. Ми робимо усе, аби кожен співробітник Київстар почувався комфортно на своєму робочому місці та мав можливість постійно розвиватися.
Ось що ми можемо запропонувати…

Навчання і розвиток

Широкий спектр он-лайн курсів відомих навчальних платформ

Бібліотека

Більш нiж 1500 книг на різних мовах у вільному доступі + онлайн на твоєму смартфоні

Можлівість працювати віддалено

А також встановлювати індивідуальний зручний графік

Revitalization bonus

У нас прийнято добре працювати, і добре відпочивати

Медичне страхування

Напевно, найрозширенiше страхування, яке у тебе коли-небудь було

Страхування життя

та підтримка в разі форсмажору: тому що життя не передбачуване

Ми пишаємося нашими програмами мотивації та регулярними бізнес-кампусами — заходами, на яких у працівників Київстар є можливість більш глибоко зануритись у бізнес компанії, бути в курсі всіх стратегічних планів та знайомитись із лідерами країни.

Kyivstar програма стажування STARt Yourself

Стажери в Київстар – це окреме комьюніті молодих та талановитих людей.

Юні професіонали працюють над своїми власними проектами, розвиваються як за спеціальністю на робочому місці, так і в інших цікавих для них сферах.

Вони проводять екскурсії компанією для гостей, самі проводять івенти і навіть знімаються в кіно. Набір на стажування починається в травні.

Cтеж за вакансіями!

Kyivstar IT, Engineering and Digital

Телеком як базис створив навкруг себе величезну технологічну екосистему з розгалуженою архітектурою — Data Management Platform, інтеграційні шари, API, технологічні рішення від партнерів світового рівня.

Окрім традиційних телекомунікаційних сервісів, ми розробляємо продукти на основі Big data, створюємо мобільні додатки та сайти. Ми розвиваємося в різних напрямках і завжди відкриті для нових великих ідей.

Можливо, саме ти створиш та реалізуєш наступну?

Соціальна відповідальність

Київстар - активна соціально-відповідальна компанія. Пріоритетними напрямками є розвиток освіти, дитяча безпека, підтримка здорового способу життя, благодійність та корпоративне волонтерство.

За останні 3 роки ми підтримали та провели понад 115 благодійних та соціальних заходів, а майже 3500 наших співробітників стали волонтерами.

Як компанія лідер у телеком-індустрії, ми підтримуємо підприємницьку культуру та сприяємо розвитку навичок XXI сторіччя у молоді, а також популяризуємо цифрову грамотність серед населення. Ми співпрацюємо з Міністерством освіти і науки та освітніми громадськими організаціями, підтримуємо українські стартапи та залюбки ділимось експертним досвідом у сфері інновацій.
Ми намагаємось допомагати новаторам та робити їх ідеї ближчими до бізнесу.
Ми реалізовуємо наші проекти, аби покращити рівень освіти молоді та вплинути на її розвиток, заради майбутнього нашої країни.