Пошук роботи на robota.uaukraine
company-link
Віддалена робота

Молодший консультант з міжнародного оподаткування фізичних осіб

Deloitte
5 днів тому
11 серпня 2022
Київ вул. Жилянська, 48/50а Олімпійська
Wellbeing programs
Медичне страхування
Регулярний перегляд зарплат

Компанія «Делойт» в Україні шукає консультанта, який працюватиме у складі Групи з надання послуг глобальним роботодавцям у податково-юридичному відділі в київському офісі.

Якщо шляху не існує – створи свій власний!

Компанія «Делойт» є однією з провідних аудиторських фірм у світі, яка надає професійні послуги у сфері аудиту, консалтингу, корпоративних фінансів, управління ризиками підприємства та консультування з питань оподаткування й права.

Наші бачення й стратегія, розроблені у співпраці з керівництвом і партнерами фірм-учасників «Делойт» у всьому світі, засновані на принципі As One, який передбачає взаємодію в усіх географічних, функціональних і бізнес-напрямах для досягнення найвищої якості послуг, що надаються фірмами-учасниками.

Обов'язки:

 • робота у складі досвідченої та дружної команди над різноманітними проєктами як для міжнародних компаній, так і для українських та іноземних фізичних осіб;
 • підготовка проєктів документів (декларації з податку на доходи фізичних осіб, протоколи зустрічей, консультації, доповідні записки, електронні листи тощо);
 • підтримка старших за посадою колег під час зустрічей та дзвінків з клієнтами;
 • допомога під час проведення досліджень законодавчої бази і аналізу питань, пов'язаних із ПДФО та соціальним забезпеченням в Україні;
 • комунікація з органами державної влади України, зокрема з Податковою інспекцією, Пенсійним фондом, Держприкордонслужбою (подання податкових декларацій, перевірка статусу подання та податкових платежів, подання запитів про надання офіційних довідок тощо)
 • комунікація щодо широкого переліку питань (електронною поштою, чатами, дзвінками) з фахівцями «Делойт» з іноземних офісів компанії.

Вимоги:

 • вища освіта (бажано в сфері економіки);
 • просунутий рівень володіння англійською мовою;
 • досвідчений користувач Microsoft Excel;
 • сильні аналітичні та технічні навички;
 • позитивний настрій, готовність і бажання вчитися, націленість на результат;
 • уважність до деталей і додержання високих стандартів якості і точності;
 • відмінні комунікативні та міжособистісні навички;
 • лідерські якості.

Ми пропонуємо:

 • страхування життя, здоров'я та подорожей;
 • чудові можливості для професійного й особистісного розвитку;
 • цікаві проєкти в різних напрямах;
 • затишні офісні приміщення для командної роботи;
 • гнучкий графік роботи, можливість працювати у віддаленому режимі;
 • різноманітні тренінги з розвитку основних компетенцій та навичок міжособистісного спілкування;
 • щорічний літній тренінг, який проходить за межами офісу компанії «Делойт»;
 • роботу в дружньому та енергійному колективі разом із висококласними фахівцями, позитивними і завжди готовими поділитися своїми знаннями з новим колегою, а також підтримку під час періоду адаптації та подальшого розвитку.

Корпоративна соціальна відповідальність

У «Делойт» ми віримо у важливість лідерства на всіх рівнях. Ми очікуємо, що наші працівники поділятимуть нашу мету, досягатимуть поставлених цілей та вирішуватимуть найважливіші питання наших клієнтів, працівників і суспільства, а також здійснюватимуть вплив, що має значення.

Мета компанії «Делойт» – здійснювати вплив, що має значення. Щодня працівники «Делойт» прагнуть змінювати життя навколо себе на краще. Ми пишаємося нашою роботою і спрямовуємо свої зусилля не лише на задоволення потреб клієнтів, а й на вирішення питань, що є важливими як для наших працівників, так і для суспільства, в якому ми працюємо й живемо. Ми завжди прагнемо бути прикладом для наслідування в питаннях якості, професійної чесності та позитивних змін.

У «Делойт» ми прагнемо залучати й утримувати висококваліфікованих спеціалістів та цілеспрямованих працівників, тому ми інвестуємо в їхній професійний розвиток і допомагаємо їм досягати успіхів. Ми впевнені, що побудова міцних моделей взаємодії з працівниками є не менш важливим завданням ніж налагодження ефективних відносин з клієнтами. 

Ми прагнемо бути гнучкими, тому ми змінюємо, адаптуємо та вдосконалюємо як наші внутрішні процеси, так і послуги для клієнтів. Саме тому ми шукаємо кандидатів, які можуть запропонувати не лише свої професійні знання та якості. Ми шукаємо тих, хто здатен змінюватися, адаптуватися і вдосконалюватися разом із нами. Ми намагаємося забезпечити всі необхідні умови для розкриття вашого потенціалу і гарантуємо всебічну підтримку на вашому кар'єрному шляху. 

Прагнення бути беззаперечним лідером у сфері надання професійних послуг визначає нашу стратегію. Забезпечення однаково високого рівня якості послуг у межах кожного напряму діяльності компанії в усіх країнах своєї присутності є одним із ключових пріоритетів «Делойт». Стандарти міжнародної мережі «Делойт» у сфері розвитку кадрового потенціалу – це глобальна ініціатива, спрямована на розробку й активне впровадження єдиних стандартів управління персоналом у всіх фірмах-учасниках і для кожного з основних напрямів діяльності та послуг. 

У «Делойт» ми знаємо, що запорукою успіху компанії є її працівники. Ми цінуємо наших працівників і пропонуємо їм гнучку систему винагороди. Дізнайтеся більше про переваги роботи в компанії «Делойт». 

Ми хочемо подякувати всіх заявників за проявлений інтерес до нашої вакансії, проте ми зв'яжемося лише з кандидатами, відібраними для проведення співбесіди.

Звертаємо вашу увагу на те, що в рамках процедури відбору кандидатів необхідно буде надати паспортні дані.

Кира Щербакова

vacancy bottom banner

більше 500  співробітників

з 2010 року  на ринку