loading

3 тижні тому - 22.04.2021

Слесарь на обработку и монтаж металлоконструкций в Чехию

ЕВРОЛАЙН-2018, ООО

50000

Адрес: Інші країни
Контакт: Артур Крамаренко
Телефон: +380667068767

Слюсар.
Обробка і монтаж металоконструкцій, Kunc Steel. Робота в Чехії, Каплице

ОПИС ВАКАНСІЇ: Офіційне працевлаштування, робочі візи. Оплата 170 крон/год, середня з/п 48 000 крон/міс. Робота з проживанням. Виплата авансів за домовленістю

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОБОВ’ЯЗКИ: слюсарну справу, обробка і монтаж металоконструкцій;робота з технічною документацією;виконання простих ремонтних робіт і технічне обслуговування машин;дотримання правил техніки безпеки і технологічних процесів на робочому місці.

ЩО ВИМАГАЄМО: досвід роботи на посаді слюсаря;досвід роботи зварювальником - перевага;технічна освіта (слюсар, механік, технік і т.д.) - надає перевагу;вміння читати технічну документацію;готовність до фізичних навантажень;зацікавленість до довгострокової зайнятості.

ЩО ПРОПОНУЄМО: довгострокова робота в Чехії;робочі візи - повна візова підтримка;іноземцям забезпечуємо офіційне працевлаштування в Чехії по робочій карті, а також працевлаштування за короткостроковими робочими візами;місце роботи: Каплице, район Чеський Крумлов в Південночеський край, Чехія;робота на підставі угоди про трудову діяльність з можливістю підписання трудового договору на повну зайнятість, оплачуємо медичне і соціальне (в тому числі пенсійне) страхування;стабільна робота в Чехії з проживанням;надаємо підтвердження про забезпечення житлом, необхідне для оформлення дозволу на тимчасове або довгострокове перебування іноземців на території Чехії;приступити до роботи на посаду слюсаря можна після співбесіди.

ЗАРОБІТНА ПЛАТА, ФІНАНСОВІ УМОВИ: заробітна плата на посаді слюсар 170 крон/год;заробіток около 48 000 крон в місяць;виплата авансів за домовленістю;забезпечуємо житлом.
ХАРЧУВАННЯ: за власний рахунок.
ГРАФІК РОБОТИ: однозмінний режим роботи; ПН. - Сб., 12 годин/день.

Тел: +380667068767 Viber/Telegram

Сподобалася ця вакансія?

Підписатися на схожі вакансії

Отримувати розсилку на нові схожі вакансії

Почніть пошук з розміщення резюме

40% роботодавців шукають співробітників в
базі резюме ще до розміщення вакансії

Зареєструйтеся та розмістіть резюме

Розмістити резюме

Почніть пошук з розміщення резюме

40% роботодавців шукають співробітників
в базі резюме ще до розміщення вакансії

  • Створіть своє резюме на rabota.ua
  • Отримуйте пропозиції від роботодавців