Вакансії British American Tobacco Україна

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://www.bat.ua

Ми цінуємо талановитих людей

та активно шукаємо професіоналів з різноманітним досвідом, які на різних етапах своєї кар’єри готові приєднатися до нас.

Кар’єра в Бритіш Американ Тобакко, безсумнівно, надає безліч можливостей для розвитку. Саме тому нас обирають досвідчені професіонали. Ми ставимося до вашої кар'єри як до довгострокового зобов'язання і інвестуємо в ваш майбутній потенціал. Це справжні партнерські стосунки. Ви отримуватимете підтримку на кожному етапі вашої роботи разом з численними можливостями для кар'єрного зростання, отримуючи підтримку колег і беручи участь в офіційних тренінгах.

Ми всіляко намагаємося сприяти розвитку та самореалізації наших професіоналів. Велика увага приділяється плануванню розвитку, встановленню правильних цілей та постійному їх перегляду. Після цього ми обговорюємо не лише досягнення, але і яким чином та чого навчився співробітник.

Трансформація тютюнової галузі

У нас є чітка мета бути лідером у трансформації нашої галузі, пропонуючи повнолітнім споживачам широкий вибір продуктів із потенційно зниженим ризиком.

Сьогодні ми перебуваємо в найдинамічнішому моменті змін в індустрії за всі часи її існування.

Швидке удосконалення продуктів разом із змінами в ставленні суспільства та обізнаністю в питаннях здоров’я, надають нам можливість зробити значний крок уперед у нашій довгостроковій амбіції — позитивно впливати на життя мільйонів наших споживачів, пропонуючи їм продукти із потенційно зниженим ризиком та інші нікотинові продукти.

Ми називаємо цю амбіцію «Трансформація тютюнової галузі» (Transforming Tobacco), і ми цілеспрямовано прагнемо бути лідером у трансформації нашої індустрії та нашої компанії.

«Сьогодні я працюю Head of Business Development в офісі BAT у Києві у відділі торговельного маркетингу. А починав я з «полів» — у 2012 році був торговим представником у рідному Тернополі, потім став керівником й переїхав до Хмельницького. І ось я у столиці України, працюю над стратегіями запуску нових марок. І це був найбільший мій челендж.

Transforming tobacco — це глобальне бачення світу компанії BAT, бачення нової ери розвитку галузі. Це так само й бачення, яким живу я та моя команда. Ми думаємо наперед — що буде через 5, 10, 15 років, і будуємо інфраструктуру та нові шляхи взаємодії зі споживачем. Зараз уподобання споживачів розвиваються значно швидше, ніж очікувалося раніше, і це дуже круто, що ми можемо швидко знаходити нові можливості комунікації з ними й те, як нам піти у цю подорож разом»

Сергій Копка

Старший менеджер зі Збуту (розвиток торгового маркетингу та дистрибуції)

«Моя історія з BAT почалася п’ять років тому з програми стажування Global Graduate, і за цей час я виросла зі стажера у бренд-менеджера. Це надзвичайно круто, адже у компанії справді вірять в людей і мотивують їх трансформуватися і розвиватися.

А ще круто, що якісні зміни відбуваються не тільки зі спеціалістами, але і з самою компанією, адже трансформація — це глобальна мета BAT. Ми це називаємо “Transforming tobacco”, змінюється вся компанія і кожен її працівник. Тобто, “Transforming tobacco” це ще і “Transforming people” — коли кожен співробітник рухається в правильному напрямку. Взагалі, після “Transforming” можна поставити будь-яке слово, і це відображатиме філософію всіх нас».

Олександра Лисак

Менеджер з маркетингу марок

«Класно, коли мрії справджуються. А вдвічі класно, коли їх справджує твоя робота! І справа не тільки в можливостях для кар’єрного зростання, чого тут вдосталь. Справа в тім, що в ВАТ я постійно відкриваю якусь нову частину себе: і професійну, і людську. Завдяки новим задачам, які постають переді мною, і завдяки фахівцям, з якими я працюю.

Поки прогресують співробітники, усе навколо нас теж не стоїть на місці. Ми змінюємо всю індустрію й називаємо цю зовнішню та внутрішню трансформацію Transforming Tobacco. Ми впливаємо на ринок через продукти нового покоління, які розробляються в ВАТ. Більш екологічні, більш інноваційні, зроблені за геть іншими принципами. Майбутнє вже настало, ось воно».

Павло Кріпак

Начальник відділу корпоративних фінансів