Вакансії PUMA Ukraine

перевірено
 • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
 • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://www.puma.com

Світ PUMA

охоплює сфери футболу, бігу,
тренування, фітнесу, гольфу, автоспорту

Де б ви не були

на майдані, на злітно-посадковій смузі або просто
на вулицях міста, дотик PUMA відчувається миттєво та з
усією енергією, яку ми вкладаємо у спорт, моду та культуру

Протягом більш ніж 70 років PUMA невтомно створює товар для найшвидших спортсменів планети. Щодня наші 13000 співробітників у 120+ країнах об’єднують зусилля команди SPEED & SPIRIT для доставки знакових пар взуття, одягу та аксесуарів, здатних просувати спорт та моду вперед.

Місія компанії

Місія компанії не тільки відображає позицію PUMA в новому бренді FOREVER FASTER, вона також слугує рушійним принципом, що прослідковується у наших діях та рішеннях. Наша мета - швидко реагувати на нові тенденції, швидко приносити нові інновації на ринок, швидко приймати рішення та швидко вирішувати виклики.

В PUMA ми віримо, що позиціонування себе як найшвидшого бренду у світі, дає можливість та відповідальність стверджувати, що наш товар створюэться на гідних робочих місцях, де поважають права людини.

Цiнностi бренду

Бренд PUMA грунтується на чотирьох цінностях: сміливість, впевненість, рішучість та оптимізм. Саме це спонукає нас перевершувати власний потенціал і оперувати набутими знаннями у спорті для збереження довіри, автентичності та вдячністі до ігор, в які ми граємо.

BRAVE

Ми не боїмося ризикувати. Ми довіряємо нашим інстинктам і часом робимо несподіваний вибір, який розвиває спорт - це робить нас сміливими.

CONFIDENT

Що б ми не робили, ми робимо це свідомо.
Ми робимо сильні заяви, ми сміливі і віримо в себе - це робить нас впевненими.

DETERMINED

Ніщо не може стояти на шляху здійснення нашої мрії. Ми віримо, що успіх - це нескінченне прагнення покращувати себе і те, як ми граємо - це і робить нас цілеспрямованими.

JOYFUL

Ми живемо і насолоджуємося процесом гри.
Для нас спорт - більше, ніж перемога будь-якою ціною. Нам подобається здорова конкуренція і гра. Це робить нас радісними.

Кого ми шукаємо?

У PUMA ми швидкі, але, як стверджує засновник PUMA Рудольф Дасслер, швидкість ніщо, якщо лишити наш дух PUMA позаду. SPEED & SPIRIT - те, що нас сьогодні скеровує, і те, що ми шукаємо в кандидатах, які прагнуть допомогти нам просувати спорт вперед.

Самостійним та пристрасним людям, які демонструють вміння виходити за межі встановленого, буде добре у нас. Але, перш за все, треба бути командним гравцем.

У нашій штаб-квартирі представлено понад
44 національностей, ми залучаємо кращих людей з усього світу і пишаємося тим, що маємо одну із найсильніших програм розвитку талантів.

Отже, ласкаво просимо тих, хто хоче прискорити власну кар'єру в динамічному та посиленому робочому середовищі та продемонструвати нам свій SPEED & SPIRIT.

Вiдправ своє резюме зараз

Визначальне місце в сильній культурі надано цінностям PUMA. Вони ретельно продумані, щоб надати працівникам впевненість у досягненні успіху саме тут. Кандидатів, які поділяють наші цінності, ми й шукаємо в PUMA:

Бути вмотивованим

Енергія необмеженого потенціалу скеровує нашу команду. Кожен ранок – це шанс проявити власні можливості та довести, що разом ми здатні на все.

Бути разом

Власне его лишається позаду. Тут, у родині PUMA, наш успіх залежить один від одного.

Впевненні, нема нічого потужнішого, аніж злиття воєдино розуму, енергії та пристрасті.

Бути активним

Відчуй енергію, що пульсує у наших стінах.

З кожним проектом, подією та випуском нової продукції, наша PUMA родина надихає бути сміливим та впевненим у прийнятті рішень і дій.

Лишатися собою

Ми готові проявити себе повністю в роботі, а не просто ходити до офісу.

Дух PUMA променіє різноманітністю кожного з нас та слугує найбільшим джерелом натхнення та зростання.

Наша команда

Ми - те, що збагачує PUMA швидкістю і духом, кожен гравець - це індивідуальний талант і сила, з якою потрібно рахуватися, коли ми збираємося разом. Подивіться, що рухає нами, і як ми святкуємо, коли забиваємо. Отже, яка в тебе гра?

“Плюшки” спiвробiтникам

ATHLETE

 • Company sports
 • Gym discount
 • PUMA action events
 • Medical check-up

SOCIAL

 • Anniversary allowance
 • Community engagement
 • Company parties
 • Free coffee and tea

FLEX

 • English class program
 • Flexible Fridays
 • Mobile working
 • Parental leave policy

FINANCE

 • Employee discount
 • Life insurance
 • Medical insurance
Бажаєш бути з нами?

Наша iсторiя

Перший крок в довгій історії, який рухається швидкістю і продуктивністю: брати Рудольф і Адольф Дасслер заснували компанію Gebrüder Dassler Schuhfabrik (Взуттєва фабрика Dassler Brothers) в їх рідному місті Херцогенаурах, Німеччина. Без їхнього відома вони закладають камінь в столицю світової спортивного взуття.

Через 24 роки після заснування брати Дасслер розлучилися через суперечку. Рудольф Дасслер продовжує, засновуючи PUMA Schuhfabrik. І разом з PUMA ATOM починають довгий шлях успіху.

1948 Створення "PUMA Шуфабрік Рудольф Дасслер". Випуск перших футбольних бутс компанії PUMA - ATOM.

1967 Німецький художник-мультиплікатор Лутц Бакс створює сучасний логотип PUMA.

T7 - Народження ікони Створення перших спортивних костюмів Т7 та легендарних Suede.

2008 Ми починаємо співпрацю з Усейном Болтом.

2009 Атлет PUMA і триразовий олімпійський золотий медаліст Усейн "Блискавка" Болт фінішує першим в бігу на 100м та 200м на Чемпіонаті з легкої атлетики в Берліні, встановлюючи світові рекорди: 100м - 9, 58с. 200м - 19, 19с.

Puma в Українi Перший магазин в Києві відкрився в 2006 році. На сьогодні у нас 31 фірмових магазини по Україні, в таких містах як, Київ, Харків, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Запоріжжя та Дніпро.

Бьорн Гульден

CEO PUMA

Бути найшвидшим брендом у світі не просто гучна заява, це Місія, що об’єднує нашу корпоративну культуру, яка прагне відкривати та формувати те, що лежить поза межами буденності.

Спрямовані власним FOREVER FASTER позиціонуванням, ми приковуємо увагу світу шляхом встановлення нових рекордів, залучення до співпраці видатних спортсменів та вносимо у світ спорту та моди власний, незаперечний дотик PUMA.

У 2013 році Бьорн Гульден (CEO) представив нову Місію PUMA: бути найшвидшим спортивним брендом у світі.

PUMA співпрацює з більш ніж 550 зовнішніми партнерами, розташованими в Азії,
а також у Європі та Латинській Америці. Як компанія, PUMA підтримує взаємодію з громадськістю та зосереджує увагу на 4 ключових завданнях:

 • Спорт та здоров'я
 • Рівність та недискримінація
 • Освіта
 • Захист навколишнього середовища
Приєднуйся!

Станьте частиною родини PUMA і відчуйте, як спосіб життя та майбутнє спорту може бути вдосконалено завдяки особистій відповідальності, прихильності та пристрасті. Різноманітність, інтернаціональність та індивідуальність є найважливішими складовими нашої культури та створюють унікальні команди, які забезпечують успіх PUMA відповідно до нашого заклику FOREVER FASTER.
Це також означає, що ми об’єднуємо та просуваємо таланти з усього світу пропонуючи міжнародні можливості у кар'єрі.

SPEED & SPIRIT

є взаємопов'язаними рушійними силами у PUMA

Швидкiсть

Усі ми маємо спритність і талант, щоб рухатися завжди швидше.

Дух

Але швидкість не має значення, якщо ми залишаємо дух позаду.

Не просто дух Дасслера, а наш власний, і незаперечна радість PUMA,
яку отримуємо від командної роботи. Тільки, коли ми працюємо з SPEED & SPIRIT,
ми можемо повною мірою відчути, на що здатні.

PUMA Ukraine

PUMA Ukraine було засновано в 2005 році у самісенькому серці України, в Києві - одному з найстаріших та найзеленіших міст Європи.

Офіс розташований в IQ бізнес-центрі класу А+ у Печерському районі Києва, де унікальна архітектура і продумане наповнення поєднуються з високою технологічністю та ефективністю. Наші працівникі мають такі переваги як можливість занять спортом, лаунж зона для відпочинку в офісі, смачна їдальня бізнес центру, віділення банку, нової пошти, кав’ярні та ботанічний сад в 10-хвилинах пішки. Офіс компанії розташований на 11 поверсі, з якого відкривається бездоганний краєвид на Київо-Печерську Лавру, монумент «Батьківщина-Мати» та Печерськ.

Працівники PUMA насолоджуються затишним і стильним офісом, дружніми товаришами по команді, корпоративними та спортивними заходами, а також приємними знижками PUMA в роздрібних магазинах.

Ми пишаємося своїми результатами на українському ринку.

Завжди застосовуємо прозорий підхід до працівників, включаючи офіційні зарплати та медичні страхові послуги; просування талантів, яке відбувається за рахунок переміщення наших фахівців в інші країни PUMA.

Долучайся до команди!