Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

менеджер з продажу ( !!!!агент сумісництво!!!! )

8 000 — 40 000 ₴   процент %
Аюкор Агро, ООО
2 місяця тому
07 листопада 2022
Харківвул. проспект науки 25метро Ботанічний сад

«АЮКОР АГРО» • оголошує набір на вакансію:

Менеджер - Агент обладнання для великої рогатої худоби та свинарства 

Вимоги до кандидатів:
профільна вища або середньо-технічна освіта за спеціальностями: сільське господарство/агрономія (перевагою)успішний досвід продажу від 2х років.досвід у продажу обладнання для тваринництва, сільськогосподарської техніки (буде перевагою)впевнене володіння комп'ютерними програмами Microsoft: Excel, Word. Досвід роботи з електронною поштою. Володіння 1С (буде перевагою)

Професійні знання та навички: 

!!! Обовязково праця в данному сегменту ринку!!!  (кормові добавки, консультації в кормлінні, ветеринарія і т.д. ) У вас є інформація - ми платимо за неї кошти. Від вашої залученості до проекту залежить відсоток винагороди.
Знання та успішне застосування технік продажів успішний досвід ведення переговорів досвід укладання договорів, супровід та контроль виконання домовленостей у повному обсязі

Обов'язки:
виконання плану продажу обладнання для тваринництва на закріпленій території комунікація з клієнтами, зони відповідальності: по телефону та особисті візити до клієнтів (наявність посвідчення водія та транспорту буде перевагою) розширення клієнтської бази вивчення потреб клієнта, продаж обладнання для тваринництва на підставі потреб клієнтів , проведення переговорів, участь у тендерах, підготовка та укладання договорів, ведення договору до виконання умов сторонами , управління відносинами з клієнтами, формування позитивного іміджу компанії та продукції на ринку, збір та аналіз інформації щодо кон'юнктури та активності на ринку, адміністрування діяльності (внутрішня звітність)

Компанія пропонує:
стабільну та цікаву роботу в компанії, конкурентну заробітну плату (відсоток від продажу) можливість професійного розвитку, самореалізації та кар'єрного зростання. 

Якщо у Вас є бажання працювати в стабільній компанії та отримувати  гідну винагороду, при цьому ви відповідаєте описаним вимогам, відгукуйтесь на нашу вакансію. 

Ірина

Схожі вакансії за професіями: