Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
26.04.2021

Тракторист на постійну роботу з наданням житла

15 000 грн.

Телештан С.Я., ФОП
АПК (Агропромисловий комплекс)
  • Регион:Херсон

ПЕРЕД ТИМ ЯК ДЗВОНИТИ ПРОЧИТАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА УВАЖНО І ДО КІНЦЯ !!!

САМОТНІМ особам будь-ласка не турбувати !!! 

Требования: порядність, відсутність алкоголізму, особам з кримінальним минулим прохання не турбувати. Досвід роботи не менше 5 років.

Обязанности: роботи пов'язані з вирощуванням та збиранням зернових культур

Условия работы: Робота постійна на тракторах МТЗ, Т-150, ХТА-200, К-700, ДТ-75, комбайнах 'ПАЛЕССЕ' та ін. Запрошуємо ТІЛЬКИ СІМЕЙНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ !!! які знають вищевказану техніку, відповідальні до роботи, мають сім'ї і згодні на переїзд в Чаплинський район, Херсонської області. Надається безкоштовне житло з господарськими будівлями та городом, село газифіковане та асфальтоване, є дитсадок, школа, декілька магазинів.На перспективу можливий викуп житла в рахунок заробітньої плати. Господарство займається тваринництвом і рослинництвом. Для дружини чи дітей фахівця можливе працевлаштування в різних галузях господарства. В період інтенсивних польових робіт безкоштовне 2-х разове харчування для механізаторів.

Шановні претенденти, будь-ласка адекватно оцінюйте свої знання і навики, від Вашого фаху буде залежати заробітня плата. 'Наєзднікі' і 'рвачі' нам не потрібні. Сезонні працівники НЕ ЦІКАВЛЯТЬ ! Трактористи що знають тільки імпортну техніку НЕ ЦІКАВЛЯТЬ! Трактористи що трішки поїздили на МТЗ і вважають себе спеціалістами БУДЬ-ЛАСКА НЕ ТУРБУЙТЕ!!!  ДЗВОНИТИ З 8.00 ДО 18.00 !!! Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть СМС, і я пізніше передзвоню!