Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
24.03.2021

Слюсар-моторист по ремонту с/г техніки

12 000 грн.

Телештан С.Я., ФОП
АПК (Агропромисловий комплекс)
  • Регион:Херсон

ПЕРЕД ТИМ ЯК ДЗВОНИТИ ПРОЧИТАЙТЕ БУДЬ-ЛАСКА УВАЖНО І ДО КІНЦЯ !!!

Вимоги: порядність, відсутність алкоголізму, особам з кримінальним минулим прохання не турбувати. Досвід роботи не менше 5 років.

Обов'язки: роботи пов'язані з ремонтом та експлуатацією с/г техніки.

Умови роботи: Робота  постійна з тракторами МТЗ, Т-150, ХТА-200, К-700, ДТ-75, комбайнами 'ПАЛЕССЕ', автомобілями ГАЗ, ЗІЛ, КРАЗ та ін. Запрошуємо ТІЛЬКИ СІМЕЙНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ !!! які знають вищевказану техніку, відповідальні до роботи, мають сім'ї і згодні на переїзд в Чаплинськийрайон, Херсонської області. Надається безкоштовне житло з господарськими будівлями та городом, село газифіковане та асфальтоване, є дитсадок, школа, декілька магазинів.На перспективу можливий викуп житла в рахунок заробітньої плати. Господарство займається тваринництвом і рослинництвом. Для дружини чи дітей фахівця можливе працевлаштування в різних галузях господарства.

Шановні претенденти, будь-ласка адекватно оцінюйте свої знання і навики, від Вашого фаху буде залежати заробітня плата. Сезонні працівники НЕ ЦІКАВЛЯТЬ ! ДЗВОНИТИ З 8.00 ДО 18.00 !!! Якщо не відповідаю на дзвінок - пишіть СМС, і я пізніше передзвоню!