Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

Менеджер по роботі з клієнтами на польській мові/Menedzer ds. sprzedazy

30 000 — 100 000 ₴   Ставка+бонус
City Staff
1 рік тому
12 січня 2023
Інші країни

Firma City Staff poszukuje dobrze zorganizowanego, zorientowanego na rozwiazania menedzera ds. sprzedazy, ktory dolaczy do szybko rozwijajacego sie zespolu.

Wymagania:

  • Wysoki poziom zdolnosci interpersonalnych, latwosc nawiazywania relacji
  • Chec uczenia sie i zdobywania nowych umiejetnosci — na tym stanowisku, nie wymagamy doswiadczenia w sprzedazy
  • Dobra znajomosc jezyka polskiego
  • Rozwoj umiejetnosci kwalifikacji potencjalnych klientow i diagnozy ich potrzeb
  • Sumiennosc, punktualnosc, odpowiedzialnosc
  • Znajomosc podstawowych systemow CRM
  • Masz wyzsze wyksztalcenie (dodatkowy atut).

Zakres obowiazkow :

  • Doradztwo klientow firmy (bez poszukiwania klientow)
  • Pierwszy kontakt z potencjalnymi klientami, ktorzy moga skorzystac na naszych rozwiazaniach
  • Aktywne nawiazywanie nowych relacji handlowych
  • Wyznaczenie celow, zadan, planow sprzedazowych
  • Realizowanie celow sprzedazowych na obslugiwanych rynkach zagranicznych
  • Prowadzenie statystyki
  • Rozmowy wychodzace

Oferujemy :

  • Pensje od 30,000 UAHpremia (wiecej szczegolow na rozmowie kwalifikacyjnej)
  • Pelny etat
  • Komfortowe biuro w odleglosci kilkuset metrow od metra w jednej z pieknych stolic Unii Europejskiej;
  • Godziny pracy: Pn-Pt 10-19
  • Praca stacjonarna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zaangazowania i osiagnietych wynikow sprzedazowych
  • Bardzo dobre warunki pracy — gwarantujemy wszystkie niezbedne narzedzia potrzebne do wykonywania pracy,
  • Specjalnie przygotowany cykl szkoleniowy, ktory blyskawicznie wyposazy Cie w wiedze niezbedna do skutecznego wykonywania pracy;
  • Szkolenie przygotowujace do objecia stanowiska
  • Imprezy firmowe raz na kwartal
  • Prace w mlodym i dynamicznym zespole
  • Praca w miedzynarodowej firmie
  • Zatrudniamy na stale i mamy minimalna rotacje
  • Mozliwosci rozwoju zawodowego

Wyslij swoje CV na adres Telegram @CityHR, w tytule nie zapomnij wpisac «Menedzer sprzedazy»

Informujemy, iz skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

City Staff шукає добре організованого, орієнтованого на результат менеджера з продажу, щоб приєднатися до команди, що швидко зростає.

Для мешканців інших міст та країн компанія надає житло та оплачує дорогу.

Вимоги:

  • Високий рівень навичок міжособистісного спілкування та взаємовідносин
  • Готовність вчитися та набувати нових навичок — для цієї посади ми не вимагаємо досвіду продажів
  • Добре знання польської мови
  • Розвиток навичок кваліфікації потенційних клієнтів та діагностики їх потреб
  • Навички ведення переговорів, гарна організація часу та роботи
  • Свідомість, пунктуальність, відповідальність
  • Знання основних систем CRM
  • Ви маєте вищу освіту (перевага).

Обов’язки:

Консультування клієнтів компанії (без пошуку клієнтів)

  • Початковий контакт із потенційними клієнтами, які можуть скористатися нашими рішеннями
  • Активне встановлення нових ділових відносин
  • Встановлення цілей, завдань, планів продажу
  • Виконання цільових показників продажів на закордонних ринках, що обслуговуються.
  • Ведення статистики
  • Вихідні дзвінки

Ми пропонуємо :

  • Зарплата від 30 000 грн бонус (докладніше на співбесіді)
  • Повна зайнятість
  • Комфортабельний офіс у пішій доступності від метро в одній із прекрасних столиць Європейського союзу;
  • Години роботи: пн-нд 10-19
  • Приваблива заробітна плата, порівнянна з зобов’язаннями та досягнутими результатами продажів
  • Дуже хороші умови праці — ми гарантуємо наявність усіх необхідних інструментів, необхідних для роботи,
  • Спеціально розроблений цикл навчання, який швидко озброє вас знаннями, необхідними для успішного виконання роботи;
  • Курс підготовки до роботи
  • Корпоративні заходи компанії раз на квартал
  • Робота в молодій та динамічній команді
  • Робота у міжнародній компанії
  • Ми працюємо на постійній основі та маємо мінімальну плинність кадрів
  • Можливості для професійного розвитку