Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

Інженер з телекомунікацій інтернет-провайдера

20 000 — 25 000 ₴  
AYOL NET, LLC
2 місяця тому
16 січня 2023
Київвул. Севастопольская площадь

Шукаємо співробітника на постійну довгострокову роботу в компанію на посаду "інженер телекомунікацій" для обслуговування існуючих абонентів та організації підключення нових бізнес-абонентів компанії в м.Київ.
Обов`язки:
- повний робочий день (поіздки в межах м.Київ).
- перевірка з підрядниками (в деяких випадках особисто) технічної можливості підключення абонентів (офісні, складські, житлові приміщення, підвали, дахи, слаботочні канали та інш. комунікаційні об`єкти. Не офісна робота. Отримання заявок на виїзд в реальному часі, або попереднього плану виіїздів на наступні дні.
-  контроль роботи підрядників з підключення абонентів. Присутність на об`єктах при підключенні, за необхідностю погодження шляхів прокладання кабельних трас з балансоутримувачами, контроль за якістю виконання підрядних робіт.
- кінцеве підключення абонентів: налаштування роутерів та іншого клієнтського обладнання при першому підключенні по факту виконання монтажних робіт підрядником, сдача об`єктів підключення замовнику, сдача звітності про підключення безпосередньому керівнику.
- технічний супровід абонентів компанії у розрізі своєї зони відповідальності: прийом звернень від менеджерів кол-центру, взаємодія з noc, проведення консультацій з клієнтом по телефону, виявлення можливих проблем з кінцевим обладннанням, при необхідності виїзди на об`єкти замовників з метою усунення проблем з оптичним обладнанням, (заміна ону, медіконверторів, переобжимка патчкордів та інш).
- контроль за роботою власної телекомунікаційної мережі (комутаціїї, заміна обладнання, перевірка технічного стану мереж у серверних і т.д).
- постійна комунікація в межах з 9.00-18.00 (пн-пт)в мессендежері або телефонному режимі. Не допускаються ігнорування звернень від першої лінії, або клієнтів у вказаний проміжок часу. Не допускаються відмови виїздів до абонентів у разі необхідності.
Вимоги:
- вік та стать не мають значення.
- досвід роботи на аналогічній посаді або суміжних посадах в сфері телекомунікацій від 1 року.
- розуміння моделі OSI, принципів tcp/ip, mac, vlan, налаштування різних моделей роутерів, принципів побудови та функіонування скс, відеоспостереження, доскональне знання переферійного волз обладнання: медіаконверторів, ону, сфп, комутаторів, одф, розуміння технлогії ВОЛЗ. Вміння працювати з зварювальніим обладнанням - не обов`язкове, але вітається.
- загальна адекватність, без алко-нарко залежності. чесність, порядність, старанність - приведуть Вас 100% до росту в нашій компаніїї.
- наявність авто - вітається.
Умови:
- своєчасна виплата заробітньої плати
- щорічні відпустки по КЗОТ
- мобільний зв`язок
- оплата проїзду (топлива для авто в межах робочих переміщень)
Уважно прочитайте цю вакансію. Ви маєте розуміти, що підходите і маєте відповдний досвід.
Ми цінуємо тих, кто прагне відповідального ставлення до роботи.
Надсилайте резюме в будь якому вигляді, але з зрозумілим текстом ми обов`язково зв`яжемося.

Андрей

Схожі вакансії за професіями: