Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
27.02.2021

Інженер відділу адміністрування орендних та комунальних договорів

Укрпошта
Транспорт та Логістика

  Головна пошта країни шукає в свою команду провідного інженера відділу адміністрування орендних та комунальних договорів

  Вимоги

  1)Повна вища/базова освіта, відповідного напрямку підготовки, стаж роботи за відповідним напрямком не менше двох років.

  2)Знання законодавства щодо реєстрації/перереєстрації майна та земельних ділянок, ведення договірної роботи з оренди приміщень та комунальних договорів

  3)Вміння працювати з оргтехнікою, володіння офісними програмами(Word, Excel, Power Point, SAP ), навички роботи в мережі Інтернет.

  4) Ініціативність, творчість, бажання працювати.

  Організовує: - здійснення робіт в Центрі надання адміністративних послуг щодо реєстрації та перереєстрації майна та  реєстрації прав на постійне користування земельними ділянками;

  - Забезпечення процесу підготовки проектів та подальшій супровід договорів про оренду приміщень.

  - Забезпечення процесу підготовки проектів  та подальшій супровід договорів про надання комунальних послуг, постачання та розподіл енергоносіїв (електроенергії, газу, твердих паливних матеріалів для опалення, води, водовідведення тощо).

  -організація документообігу із орендарями та енергопостачальними компаніями.

  - щомісячне документальне супроводження оплати платежів за комунальні послуги та договорами оренди, в т. ч. збір оригіналів платіжних документів.

  - контроль та ведення статистики витрат за комунальні послуги та орендні платежі.

   Забезпечує: своєчасне складання первинних документів,достовірність зазначеної інформації, наведеної у них та своєчасну передачу до інших відділів.

  Супроводження укладених договорів: внесення в САП, контроль надходження рахунків та правильність їх заповнення, контроль за актами виконаних робіт та видатковими накладними,  також виконання умов договору

  Здійснює: Опрацювання матеріалів, складання звітів,первинних та інших документів Товариства та філії.

  Складання заявок для формування проекту фінансового плану руху грошових коштів та створення заявок на оплату в межах статей витрат.

  Ми детально вивчаємо кожне резюме, яке до нас надходить, і якщо протягом наступних 3 днів ми не зв'яжемось з вами, це означатиме, що ми ознайомились з резюме, але, на жаль, на сьогоднішній день компанія немає можливості співпрацювати з Вами, але ваше резюме буде додано до нашого кадрового резерву і при появі відповідної вакансії ми запропонуємо її Вам для розгляду.