Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
07.02.2021

Сервісний інженер систем вентиляції та кондиціювання

КВАДРО-АЛЬЯНС
Будівництво
  • Регион:Львів

СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ

Приватне підприємство «Квадро-Альянс». Працюємо з 2007 року, реалізуємо системи вентиляції, повітряне опалення, канальне кондиціювання в приміщеннях різного типу «під ключ». Основні види об'єктів: ресторани, готелі, приватні будинки, розважальні заклади, виробничі цехи, торгівельні приміщення, заводи.

Запрошуємо до співпраці та на співбесіду файних фахівців (системи вентиляції, опалення та кондиціювання) без шкідливих звичок.

 

За Вами: Влитися в колектив, якісне та вчасне виконання поставлених завдань, щодо монтажу систем автоматики та сервісного обслуговування систем в цілому. Перший запуск, гарантійне, після гарантійне сервісне обслуговування, ремонт, заміна запчастин. Надання консультацій по правильній експлуатації обладнання нашим клієнтам.

 

За нами: Технічна підтримка (схеми, інструкції, зв'язок з виробниками, консультації з інженерами), також інструмент і транспорт, відрядні, проживання, спец-одяг згодом теж за нами і все інше, що потрібно для виконання робіт.

 

Вітаються люди з досвідом роботи в монтажній сфері, в сфері вентиляції та кондиціювання. бажано технічна освіта, можливість їздити в відрядження. Наявність водійських прав теж плюс.

Можливість кар'єрного росту: за результатами роботи

 

Резюме надсилайте: [адрес скрыт]

Телефонуйте: +38 0681042819

www.kvadro-alians.com