Овостар Юнион

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://www.ovostar.ua

Група компаній Ovostar Union –

провідний агропромисловий холдинг, що входить
до п’ятірки найбільших виробників курячого яйця Європи.

За нашими плечима понад 20 років досвіду, лідерства та інновацій.

Ovostar Union PCL (Група компаній «Овостар Юніон») — вертикально інтегрований публічний холдинг, один із провідних виробників та експортерів курячого яйця і яєчних продуктів. В Україні продукція компанії відома під торговими марками «Ясенсвіт» і «Ovostar».

У 2018 році на птахофабриках «Овостар Юніон» було зібрано 1,6 млрд яєць, а поголів’я курки-несучки склало 6,4 млн.

Основні напрямки діяльності:

Птахівництво

Виробництво
курячого яйця

Національна
дистрибуція

виробництво
яєчних продуктів

ЕКСПОРТНА
ДIЯЛЬНiсть

мінеральні
добрива

Наша місія

Ми працюємо і вдосконолюємось задля того, щоб виробляти екологічно чисті
та здорові продукти харчування для української нації.

Компанія є піонером і драйвером розвитку українського ринку яйця і яєчних продуктів, зокрема вона першою брендувала яйце (під ТМ Ovostar) і започаткувала виготовлення рідких і сухих яєчних продуктів.

Сьогодні продукція «Овостар Юніон» користується попитом у споживачів 55 країн світу — на ринках ЄС, Близького Сходу, Південно-Східної Азії та Африки. Управління експортними продажами компанія здійснює через власні торгові представництва в Латвії та ОАЕ.
За нашими плечима понад 20 років досвіду, лідерства та інновацій.

Кар’єра у Групi компаній «Овостар Юніон»

«Овостар Юніон» послідовно виступає за соціально відповідальний бізнес, забезпечуючи понад 1600 робочих місць. Консолідована професійна команда і сприятливе робоче середовище — пріоритети корпоративної культури «Овостар Юніон».

Офіційне
оформлення

фінансова стабільність
та надійність

ПIльгове харчування
для спiвробiтникiв

туристичнА базА вiдпочинку в украЇнi

програми стажування
для студентiв

тематичнi корпоративи
та нагороди

В кожній компанії є люди, на яких рівняються більшість працівників. Колеги з повагою ставляться до них, а підлеглі прагнуть досягти таких же успіхів. Вони ростуть разом з компанією, їх досягнення та заслуги є драйвером і каталізатором розвитку підрозділів. А творчий і діловий підхід стає основою для іміджу і репутації компанії в бізнес середовищі. Такі люди є і в ГК "Овостар Юніон", знайомтесь!

ВIТАЛIЙ САПОЖНIКПРАЦЮЄ У компанIЇ З 2000р

“Компанія дуже амбітна, весь час розвивається, змінюються технології, з'являються нові процеси, відбуваються якісні і кількісні зміни. У зв'язку з цим завжди виникають нові виклики, цікаві проекти і завдання.

В умовах того, що компанія і світ навколо постійно змінюється і рухається, щоб залишатися на місці, потрібно бігти. Щоб рухатися вперед, потрібно бігти дуже швидко, часом круто змінюючи напрямок.

«Змінюйся або помри» девіз, який мені зрозумілий і в який я вірю.

Я намагаюся завжди чесно виконувати свою роботу, відповідно до цінностей компанії і звичайно своїми внутрішніми переконаннями, намагаюся йти в ногу з часом. ”

Завдяки поєднанню високих аналітичних і управлінських навичок, а також глибинних знань бухгалтерії - пройшов шлях від бухгалтера до заступника фінансового директора. Зараз в управлінні Віталія планово-економічний відділ і бухгалтерія підприємства.

Освіта - Білоцерківський національний аграрний університет, спеціальність - облік і аудит; Academy MBA International, Диплом MBA (британський курс МВА з присвоєнням міжнародного диплома Master Business Administration SIC)

2017 - курс «Управління фінансами» освітня платформа LABA.

2018 - Центр Біржових технологій Київ, Курси по біржовій торгівлі.

2000Бухгалтер
2002Заступник головного бухгалтера
2003Головний бухгалтер
2007Заступник фiнансового директора

СергIй ДIденкоПРАЦЮЄ У компанIЇ З 2008р

Секрет мого успіху дуже простий. Як сказав великий Конфуцій: «Виберіть собі роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Мені дуже пощастило – я займаюсь улюбленою справою. На мою думку, необхідними умовами становлення людини як спеціаліста є- професіоналізм.

Професіонал - це людина, яка вміє правильно доносити свою точку зору до інших, знає як вирішувати конфліктні ситуації та досягати колективних цілей. Ключ до успіху – ніколи не зупинятись на досягнутому , не боятись нових та складних задач. Якщо підвертається нова можливість - використовуйте її.

Освіта - Білоцерківський національний аграрний університет, спеціальність - економіка та управління підприємством. Кандидат економічних наук.

2008Менеджер зi збуту
2010Вик. обов’язки комерцiйного директора
2016Директор департаменту виробничої площадки Овостар
2018Комерційний директор компанії Овостар

Євген ДробоцЬкийПРАЦЮЄ У компанIЇ З 2003р

Вірю, що нерозв'язних завдань не існує. При правильному плануванні, робота виконується якісно, а поставлені завдання сприймаються і виконуються швидше, ніж їх очікує отримати керівництво.

Освіта - Київський національний авіаційний університет, факультет електрифікації та автоматизації сільського господарства. Спеціальність механізація і автоматизація сільського господарства.

2003Електрослюсар
2005Iнженер з підготовки виробництва
2007Головний iнженер
2018Директор технічного департаменту