Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
18.12.2020

Старший касир станції метрополітену

Київський метрополітен, КП
Туризм / Подорожі / Пасажирські перевезення
  • Регион:Київ

Комерційна служба Київського метрополітену запрошує на роботу старших касирів.

Основні обов'язки: Забезпечує високий рівень культури обслуговування пасажирів та дотримання пасажирами Правил користування метрополітеном, зберігання всіх матеріальних цінностей, що знаходяться в касі та пристроях пасажирської автоматики, повноту збору та обліку виручки від перевезення пасажирів і багажу, передачі її в банк, облік та реалізацію засобів оплати проїзду через каси метрополітену та пристрої пасажирської автоматики.

Повинен знати: Нормативні акти, інструкції та інші керівні документи з пропуску та перевезення пасажирів на метрополітені, правила користування метрополітеном, правила охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та протипожежної безпеки, базовий рівень володіння персональним комп'ютером.

Вимоги до працівника: повинен мати повну загальну середню освіту, пройти професійну підготовку.

Умови праці: особливий характер праці (робота в підземних спорудах метрополітену).

Режим роботи:Змінний режим роботи по 12 годин (з 08:00 до 20:00, з 20:00 до 08:00).

Заробітна плата: 9710грн-11005грн +8% особливий характер праці, +7% щомісячна винагорода за вислугу років. Премія до 10% заробітної плати.

Соціальний пакет:

Надається основна оплачувана відпустка тривалістю 24 календарних дні + додаткова відпустка за роботу в особливому характері праці 4 календарних дні. В подальшому до 3х днів за стаж роботи на підприємстві.

Проводиться забезпечення працівників підприємства санаторно-курортними путівками, оздоровлення на базі відпочинку 'Метро' в с.Літки, літнє оздоровлення дітей працівників метрополітену в таборах відпочинку, з суттєвими знижками від вартості путівок.

Медичне страхування.

Страхове відшкодування. Передбачена виплата страхового відшкодування у разі настання нещасного випадку на виробництві та його наслідків.

Надається щорічна матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу, місячної тарифної ставки.

Надається матеріальна допомога працівникам метрополітену при виході на пенсію залежно від стажу роботи на підприємстві.

Безоплатний проїзд в метрополітені.

Оформлення за трудовою книжкою.

Працевлаштування на вищезазначену вакансію можливе за умови проходження медичного огляду, також можливо працевлаштування осіб з інвалідністю при умові надання висновку медико-соціальною експертною комісією про те, що стан здоров’я особи з інвалідністю не перешкоджає виконанню професійних обов’язків за посадою.

КП «Київський метрополітен» житлом не забезпечує.