Вакансії Henkel Ukraine / Хенкель Україна

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.

Beauty Care

Бізнес-підрозділ Beauty Care компанії Henkel утримує провідні позиції на ринках усього світу, і цей напрямок фірмових продуктів постійно розширюється.

Laundry & Home Care

Діяльність бізнес-підрозділу Laundry & Home Care є наріжним каменем історії успіху компанії Henkel: все почалося з вироблення продукції у цьому бізнес-напрямку.

Adhesive Technologies

Henkel є провідним постачальником рішень у галузі застосування клеїв, герметиків та функціональних покриттів у всьому світі.

Компанiя «Хенкель» налічує більше 140 років успіху

Успішна діяльність компанії «Хенкель», заснованої в 1876 році, триває вже понад 140 років, а загальна чисельність працівників становить близько 53 000 осіб. Це надзвичайно різноманітна команда знавців своєї справи, яких об’єднують потужна корпоративна культура та спільні цінності.

Компанія «Хенкель» займає провідні позиції у сегментах промислових та споживчих продуктів завдяки потужним брендам, інноваційним рішенням і технологіям, що розробляються трьома бізнес-підрозділами.

Чисельність працівників компанії «Хенкель» в Україні становить близько 700 працівників. Компанія має 4 виробництва та два офіси на території країни – у м. Києві та у м. Вишгороді. Ми здійснюємо свою діяльність в Україні у всіх трьох стратегічних бізнес-напрямках: «Засоби для прання та догляду за оселею», «Косметичні засоби» та «Клейові технології».

Наші цінності

Leadership

Innovation

Diversity&Inclusion

Sustainability

Leadership – Лідерство з використанням наших інновацій, брендів і технологій.

Кажуть, що головне – не перемога, а участь. Але ми у компанії «Хенкель» завжди налаштовані на перемогу.

Мотивація, амбітність та пристрасть – ці риси є спільними для наших працівників у всьому світі, незалежно від бізнес підрозділу або посади.

Продукції наших бізнес-підрозділів довіряють мільйони людей у всьому світі. Запорукою цього успіху є робота команди талановитих професіоналів з досвідом, пристрастю та прагненням до перемоги.

Об’єднані взаємоповагою, ми разом розвиваємо ринки і створюємо майбутнє.

Дізнайтеся більше про нашу компанію!

Innovation – Інновації

Інновації є запорукою успіху нашого бізнесу: ми вивели на ринок перший засіб для прання, який одночасно очищує та відбілює, перший роликовий дезодорант, перший клей-олівець. Кожного дня, завдяки креативності та сміливості, ми досягаємо результатів та нових перемог.

Провідні бренди Loctite (сегмент продуктів промислового призначення), Schwarzkopf (сегмент споживчих товарів) та Persil були створені на основі глибоких наукових знань та інноваційних технологій.

Розробка інноваційних продуктів має стратегічне значення, що дозволить компанії «Хенкель» й далі вирізнятись на висококонкурентних ринках.

Додаткову інформацію про нашу діяльність у сфері досліджень та розробок (R&D) можна отримати з річного звіту.

Diversity & Inclusion – Різноманітність та винятковість

У компанії «Хенкель», що здійснює діяльність у світовому масштабі, працюють представники понад 120 національностей майже у 80 країнах світу. Майже 85 відсотків наших співробітників працюють за межами Німеччини, причому понад половину цієї кількості – у країнах, що розвиваються.

Ми переконані в тому, що різноманіття є важливим фактором успіху в умовах глобальної конкуренції.

Ми з повагою ставимося до індивідуальних особливостей кожного і вважаємо їх цінним внеском у нашу корпоративну культуру.

Мета компанії «Хенкель» полягає у створенні найкращих команд, члени яких мають усі належні умови для розвитку потенціалу, поглиблення професійних знань та удосконалення навичок.

Sustainability – Стійкий розвиток

Упродовж тривалого часу вважалося, що економічне зростання є нерозривно пов’язаним зі споживанням ресурсів і неможливим без останнього. Зростання чисельності населення та підвищення рівня життя завжди означали приріст споживання природних ресурсів.

Мета компанії «Хенкель» орієнтована на подолання одного з основних викликів майбутнього: відокремлення економічного зростання від споживання ресурсів.
При цьому ми прагнемо до створення більшої цінності для наших споживачів з одночасним зменшенням впливу на довкілля.

Компанія «Хенкель» в Україні також прагне до лідерства у питаннях стійкого розвитку. На локальному рівні ми застосовуємо глобальні принципи стратегії стійкого розвитку у різних напрямах діяльності: на виробництві, у клієнтському партнерстві, у підтримці місцевих благодійних організацій та у залученні співробітників у процес стійкого розвитку.

Дізнайтеся більше про стійкий розвиток в «Хенкель».

Кар’єраЧому «Хенкель»?

Розвивай
світові бренди

Продукцією «Хенкель» щодня користуєтьсяпонад один мiльярд споживачiв. Нашi інновацiйнi бренди, такі, як Момент, Persil і Schwarzkopf, покращили життя багатьох поколінь.

Процвітай в глобальній
і різноманітній команді

Наша виняткова команда – це
наш найголовніший актив.
Ми пишаємося тим, що надаємо нашим співробітникам можливість розвивати свої навички, примножувати знання і створювати ідеї.

Створюй робоче місце майбутнього

Крос-функціональні команди, гнучкий робочий графік та менторство підтримують адаптивну робочу культуру та сприяють обміну ідеями у будь-який час.

Працівників компанії «Хенкель» у всьому світі об’єднує одна ідея: ми – одна команда!
Ми шукаємо колег, які поділяють наші прагнення та охоче приймають нові виклики.
Приєднуйся i ти до нашої команди!