КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://credit-agricole.ua
Мій банк — КРЕДІ АГРІКОЛЬ. Це має сенс.
Працівники CREDIT AGRICOLE мають єдине бачення, спільну місію та цінності!
Бачення, Місія та Цінності є ключовими елементами,
на яких базується розвиток та процвітання
ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»:
Бачення | Місія | Цінності
Міжнародний універсальний Банк, який стабільно збільшує клієнтську базу та свою частку на ринку, приділяючи особливу увагу категорії Клієнтів середнього класу та сільськогосподарській галузі, ефективно управляючи ризиками й прибутковістю.
Поширювати принципи чесності, прозорості та довіри для взаємовигідного партнерства.
Орієнтованість на Клієнта. Ми вибудовуємо довіру, дотримуючись слова та знаходячи рішення.

Орієнтованість на персонал. Ми покладаємося на кожного співробітника, інвестуючи в зміцнення команди, професіоналізм та зростання.

Командний дух. Успіх команди – це сума докладених зусиль кожного. Кожен член нашої команди, незалежно від рангу та посади, знає, розділяє та слідує Місії, Баченню, Цінностям свого Банку!
Про CREDIT AGRICOLE
ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» - сучасний універсальний банк, власником якого є провідна фінансова група в Європі - Credit Agricole Group (Франція). Група є лідером на ринку банківських послуг для приватних клієнтів у Франції та одним з найбільших банків у Європі.

КРЕДІ АГРІКОЛЬ працює на фінансовому ринку України з 1993 року та надає весь спектр банківських послуг як для приватних клієнтів, так і для бізнесу, приділяючи особливу увагу співробітництву з компаніями агропромислового комплексу. Надійність та ділову репутацію Credit Agricole в Україні підтверджують найвищі з можливих рейтинги FITCH, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів та найприбутковіших банків, а також 450 000 приватних та 30 000 корпоративних клієнтів, серед яких представники малого та середнього бізнесу, великі українські компанії та міжнародні корпорації.
Група Credit Agricole є лідером на ринку універсальних банківських послуг для приватних осіб у Франції та одним з найбільших банків у Європі.
Працюючи в 60 країнах, група Credit Agricole є ключовим партнером, що надає підтримку проектам клієнтів у всіх сферах роздрібного банківського бізнесу та супутніх спеціалізованих бізнес-ліній: щоденні банківські операції, депозити, кредити на житло та споживчі кредити, страхування, private banking, управління активами, лізинг та факторинг, а також корпоративний та інвестиційний банкінг.

Завдяки могутності її кооперативних та інституціональних основ, експансія група Credit Agricole базується на збалансованому зростанні активів, спрямованих у реальні сектори економіки, задоволенні інтересів 49 мільйонів клієнтів, 1,2 мільйона акціонерів, 7,4 мільйона кооперативних акціонерів та 150 000 працівників.
ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» пропонує:
Студентам
Офіційне працевлаштування з першого робочого дня (включаючи випробувальний термін), набуття професійного досвіду. Протягом останнього року ми працевлаштували понад 70 молодих спеціалістів.

Кандидатам з досвідом роботи
Дружню та професійну атмосферу, європейську корпоративну культуру, соціальний пакет, постійний обмін досвідом з колегами по всьому світу. З початку року до нас приєдналося понад 420 нових співробітників.

Нашим співробітникам
Кар’єрне та професійне зростання, внутрішні та зовнішні тренінги, дистанційне навчання, курси англійської мови, різноманітні корпоративні заходи. За останній рік проведено більше 300 тренінгів, понад 180 співробітників взяли участь у професійних семінарах та конференціях, близько 260 працівників вивчають англійську мову.

Найкаращим працівникам
Програми кар’єрного розвитку, мотиваційні заходи та подорожі в межах та за межами України.