Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
09.02.2021

Торговий представник з авто

15 000 грн.

Дякович С.Ю.,ФОП
Торгівля роздрібна / Retail
  • Регион:Тернопіль

Вимоги: досвід роботи в гуртово-роздрібній торгівлі торговим агентом, менеджером, цілеспрямованість, відповідальність, комунікативні навички, досвід роботи з ПК, бажання розвиватись у напрямку продажів, водійське посвідчення категорії В та власне авто. Маршрути будуть формуватись у Чортків, Борщів, Гусятин, Хоростків, Заліщики, Бережани, Козова, Ланівці, Кременеуь.

 

Умови роботи:

Графік роботи з 09 до 18 год, субота, неділя - вихідний, амортизація авто, картка на пальне, телефон, бонуси від продажу продукції.

 

Обов'язки: регулярні візити до торгових точок на виділеній території, прийом замовлень від клієнтів, забезпечення наявності асортименту та оптимального запасу продукції, пошук нових клієнтів, укладення договорів, аналіз ситуації на виділеній території, виконання планових показників по продажах, робота з існуючою клієнтською базою, контроль за ціновою політикою, оперативне планування торгівлі, проведення переговорів, контроль дебіторської заборгованості, уміння працювати в команді, уміння планувати власну роботу та виконувати поставлені цілі.