loading

2 дня тому - 03.03.2021

Проектний менеджер (Industrial equipment)

Karcher

Адрес: Київ, Святошинський, Академмістечко
Контакт: Євгенія

Представництво німецької компанії Karcher  в Україні запрошує до співпраці проектного менеджера з розвитку промислового напрямку.

Наш клієнт – промислові підприємства, потреба яких - впровадження індивідуальних рішень щодо прибирання та очищення з використанням ключових вузлів Karcher.

Якщо Ви маєте вищу технічну освіту , вмієте правильно виявляти потреби клієнта, аргументовано ведете перемовини з досвідченими інженерами, можете швидко опанувати ринок необхідних підрядних організацій, маєте багатий досвід використання інструментів для створення і обробки багатовимірних креслень - AutoCad та SolidWorks, вмієте підготувати комерційну пропозицію і, що важливо, маєте бажання стати кращими з кращих у своїй справі, тоді Вам до нас!

Саме під егідою мудрого керівництва з європейським стилем менеджменту , Ви отримаєте всі необхідні інструменти для реалізації довгострокових проектів: якісну консультаційну підтримку досвідчених інженерів Karcher,можливість стати професіоналом по втіленню даних рішень і на міжнародному ринку, обмін досвідом з професіоналами німецької якості!

Офіційне працевлаштування, гідна заробітна плата, привабливий соціальний пакет, забезпечення всіма необхідними інструментами для роботи та професійний розвиток - гарант компанії на ринку!

Територіально офіс компанії знаходиться на Петропавлівській Борщагівці.

Якщо дійсно цікаво та відчуваєте у собі сили, чекаємо на Ваше CV на HR@ua.kaercher.com

Сподобалася ця вакансія?

Підписатися на схожі вакансії

Отримувати розсилку на нові схожі вакансії

Почніть пошук з розміщення резюме

40% роботодавців шукають співробітників в
базі резюме ще до розміщення вакансії

Зареєструйтеся та розмістіть резюме

Розмістити резюме

Почніть пошук з розміщення резюме

40% роботодавців шукають співробітників
в базі резюме ще до розміщення вакансії

  • Створіть своє резюме на rabota.ua
  • Отримуйте пропозиції від роботодавців