Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
21.01.2021

Менеджер проектів з модернізації наземної інфраструктури

ГРУПА НАФТОГАЗ
Енергетика та Енергоносії
  • Регион:Київ

Потенційний пошук

Вимоги до кандидата:

Освіта: Повна вища інженерно-технічна освіта (магістр, спеціаліст), відповідного напряму підготовки (будівництво об'єктів нафтогазової галузі, процеси та апарати хімічної та нафтохімічної промисловості, компресорні машини та холодильні установки, технологія переробки нафти та газового конденсату , та інш.)

З досвідом роботи в підрозділах: капітального будівництва, ремонтів, експлуатації компресорних станцій та установок підготовки газу, закупівлі робіт та послуг у нафто-газовій галузі.

Знання обладнання: установка підготовки газу, компресорної станції, газоперекачувальний агрегат, абсорбційна/адсорбційна установка осушення газу та регенерації сорбенту, компресор, апарати повітряного охолодження газу, колонні та теплообмінні апарати, трубопровідна арматура Загальний стаж роботи не менше 4-х років.

Обов'язки на посаді:

  1. Погодження завдань на проєктування;
  2. Підготовка та обробка документації для закупівлі робіт з розробки проектно-кошторисної документації, послуг з капітального та поточного ремонтів установок підготовки та транспортування газу;
  3. Розробка, перевірка та погодження технічних критеріїв кваліфікації учасників торгів;
  4. Управління критичними об'єктами та контроль виконання план-графіків їх впровадження;
  5. Супровід та координація робіт по проведенню технічного обслуговування і ремонтів ГПА та технологічного обладнання стороннім та власним підрядом;
  6. Взаємодія з філіями, зацікавленими підрозділами Товариства та НАК «Нафтогаз України»; ведення переговорів; підготовка договорів.