Володимир -Волинська птахофабрика / Епікур - свіжий кур

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://www.epikur.ua

Ми виробляємо натуральну корисну курятину без антибіотиків і стимуляції росту, щоб допомагати кожній людині вести здорове та щасливе життя й будувати його для близьких. Починати треба з себе, тому ми піклуємося про чесні й комфортні умови праці з амбіційними можливостями розвитку та здоровим балансом між роботою та відпочинком.

Наш принцип — добре робити свою справу
та створювати продукт, якому довіряємо самі.

«Епікур» — бренд українсько-нідерландської групи компаній OPENMIND. Ми є одним із найбільших виробників м’яса птиці в Україні, але для нас упевненість у якості завжди буде важливішою за масштаби. Тому для вироблення нашої курятини ми обрали Володимир-Волинську птахофабрику, що розташована в екологічно чистому регіоні України, відмовилися від гормонів і стимуляції росту й обрали натуральні рослинні корми.

Ми віримо, що робити треба або добре, або ніяк, тому піклуємося про користь наших продуктів, якість нашого сервісу та атмосферу всередині компанії.Якщо є ідея — її вислухають незалежно від посади.Якщо є бажання та відповідальність — ми дамо все для професійного зростання. З нами просто. Наша культура — це неформальне спілкування й відкритість новому замість пафосних фраз і корпоративних шаблонів. Ми любимо те, що робимо, і відкриті для тих, хто поділяє наші погляди. «Епікур» надає сил змінювати життя на краще нашим покупцям і нашим співробітникам.

Ми небайдужіДвері керівників відкриті, а ваші пропозиції завжди вислухають незалежно від посади. З нами просто.

Ми підтримуємо ініціативуНавкруги безліч прогресивних ідей, і наша свідомість відкрита до новітніх рішень.

Ми амбітніГоловне — бути щирим і відповідальним, а стати професіоналом допоможе Команда.

Ми здоровіВажливо, щоб кожен знайшов баланс між роботою та вільним часом і жив повноцінно.