Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
11.10.2019

Працівник закладу ресторанного господарства

KFC, Сеть ресторанов
Готелі / Ресторани / Розважальні комплекси
  • Регион:Київ

Вимоги: Працівник закладу ресторанного господарства в KFC

 

Обов'язки: Якщо ти комунікабельний, позитивний, відповідальний, дружелюбний, енергійний - вітаємо в компанії KFC! Тут на тебе очікує цікава робота, море вражень та друзів, а також перспективна кар'єра, якщо в тебе є бажання розвиватись разом з нашою компанією і якщо ти проявляєш організаторські здібності.

Чому дана вакансія має саме таку назву? Всі співробітники ресторану працюють разом, однією командою. Допомагаючи і підтримуючи один одного, ми перемагаємо разом! Співробітникам ресторану не доводиться сумувати , адже робота різнопланова та цікава: ми готуємо і запаковуємо фірмові блюда KFC, обслуговуємо наших Гостей кожен день, щоб вони почували себе щасливими і приходили до нас знову і знову.

Ми - фанати гостей! А саме головне, ми працюємо з позитивною енергією, у нас завжди гарний настрій і ми заряджаємо усіх! Робота в міжнародній компанії - це максимум можливостей для росту. Для кожного співробітника ми пропонуємо індивідуальний план навчання та розвитку. Від рядового співробітника до директора ресторану дуже близько.

 

Умови роботи: метро " Палац Спорту" ,метро" Печерська" ,метро "Героїв Дніпра" ,ТРЦ

Лавіна ".

Ми пропонуємо гнучкий графік роботи ,офіційне працевлаштування ,соціальні гарантії,можливість навчатися і працювати для студентів , цікаві мотиваційні програми ,конкурентну заробітну плату та кар'єрний зріст.