0 вакансій LC WAIKIKI

перевірено
  • Компанія перевірена за кодом реєстрації в Держ. реєстрі.
  • Всі вакансії цієї компанії актуальні і перевірені.
http://www.lcwaikiki.ua

Привіт, кандидат!

Ми з тобою ще не знайомі та я впевнена, що ми станемо хорошими друзями.

З тобою хоче познайомитись твоя

IДЕАЛЬНА РОБОТА

в LC WAIKIKI.

Я можу похвалитися турецьким корінням та міжнародними маштабами.

Наразі, моя команда налічує близько
40 000 професіоналів своєї справи в усьому світі. Завдяки їх співпраці, я можу одягти всю родину, від малого до дорослого. В своєму арсеналі маю одяг всіх стилів, взуття та аксесуари. Всі разом, ми впевнені, що кожен заслуговує вдягатись добре і щодня працюємо над спільною метою.

МоЯ МЕТА:

стати одним з трьох найуспiшнiших роздрiбних продавцiв одягу в ЄВропi до 2023 року

Саме тому, я зараз у пошуку однодумців, що бажають розвиватися разом зі мною!

Офіційне
працевлаштування

Соціальний
пакет

Гнучкий графік
роботи

Кар’єрний ріст
та наша дружба

МоЯ МIСIЯ:

Одягати людей відповідно до їх стилЮ життя і бюджетУ, грунтуючись на нашій політиці:​ «Кожен має право одягатися добре»​

МОЇ Цінності:

Бути
доброчесним

Бути командним
гравцем

Бути експертом
в своїй області

Бути клієнто-орієнтованим

Долати труднощі
і виклики

Соціальна відповідальність

Наша Компанія рішуче налаштована допомагати нужденним, особливо дітям-сиротам.

Для досягнення даної мети, LC Waikiki вирішила використовувати 10% прибутку нетто на соціальні проекти та допомогу Громадським організаціям, затвердженим керівництвом, а також Червоному Хресту.

Екологічна політика

Наші лабораторії провели понад 1 мільйон тестів до кінця 2015 року за участю понад 100 кваліфікованих фахівців.

Основна лабораторія була створена в 2003 році в Стамбулі (Туреччина). У 2010 році лабораторії були відкриті в Китаї (Шанхаї) і Бангладеші.

LC Waikiki – безпека продукції

Ми проводимо екологічні тести в наших лабораторіях, щоб перевірити безпеку товару і відсутність шкідливих речовин, які можуть бути присутніми в одязі і аксесуарах.

Для забезпечення безпеки зоров'я наших покупців, ми працюємо тільки з постачальниками, які виробляють екологічно безпечні матеріали.

Відповідно до нашої політики безпеки продукції для здоров'я людини, ми створили капсульну колекцію для новонароджених з органічної бавовни з 3-х окремих частин.

МоЯ IСТОРIЯ

Моя історія в Україні почалася в 2013 році з відкриття першого київського магазину в ТЦ “Ocean Plaza” ... йшов час, і сьогодні Ти можеш знайти мене у 15 містах нашої країни.

Та це лише початок, бо я маю дуже амбіційні плани і в них входить активне розширення.

1988
1997
2009
2016
2018
1988

LC Waikiki був заснований у 1988 році французьким дизайнером Жоржем Амуалем та його партнером. При заснуванні найменування бренду, до слова «Waikiki» - назва пляжу на Гаваях - додали «LC» (Les Copains – з французької «друзі»).

1997

В 1997 році TEMA Group, яка проводила дослідження ринку і прагнула до створення свого бренду, вирішила купити французький на той момент LC Waikiki. З того моменту, компанія стала турецькою. В тому ж році був відкрит 21 магазин в Турції.

2009

В 2009 році LC Waikiki відкрив свій перший міжнародний магазин в Румунії. На сьогоднішній день відкрито близько 1000 магазинів в 44 країнах, в тому числі в Албанії, Азербайджані, Боснії, Болгарії, Білорусі, Єгипті, Грузії, Ірані, Іраку, Казахстані, Косово, Киргизстані, Македонії, Марокко, Польщі, Румунії, Росії та Україні.

2016

LC Waikiki вводить нову категорію товарів у вересні 2016 року, щоб задовольнити запити і потреби своїх покупців - товари для дому– LCW Home.

2018

В 2018 году LC Waikiki відкриває магазини в 2х нових країнах - Індонезії та Кенії. Тим самим посилюючи свою присутність в регіонах Африки Сахари і Східної Азії.

Чекаю на тебе

у розділі Вакансії

Кидай скоріш резюме!