Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
29.01.2021

Продавець - консультант в ювелірний бутік

Золотий Вiк
Торгівля роздрібна / Retail
 • Регион:Білгород-Дністровський

     Компанія «Золотий Вік» є лідером в ювелірній галузі України з 1999 р. Ми стали Першими завдяки професіоналізму, взаємоповазі та підтримці серед співробітників Компанії!

 Відвідай сторінку https://www.instagram.com/zolotoyvek.job/?hl=ru і познайомся ближче з професією, майбутніми колегами та реальними історіями з життя ZV Команди!

Ти вже готовий приєднатися до нашої Команди? Відправляй резюме! Протягом 3 робочих днів чекай зворотній зв’язок на електрону адресу чи дзвінок від Менеджера з підбору персоналу!

Що ми пропонуємо:

 • Гідну винагороду, на яку Ти впливаєш самостійно. Заробітня плата від 6 500 грн.   Компанія пропонує реальні щомісячні плани, додаткові матеріальні мотивації, тренінги для  підвищення власних знань у продажах, а також мотивуючі  конкурси серед співробітників!
 •  Умови праці та графік -  4\2  з 9-30 до 19-30 (19-21 робочих днів на місяць). Обладнане робоче місце з усіма необхідними комунікаціями та системою безпеки;
 •  Стажування - Ти навчишся основам продаж ще в період адаптації (від 4 до 5 днів) і зможеш провести свою ПЕРШУ консультацію і продажу;
 •  Стабільність - офіційне працевлаштування, а також спеціальна соціальна система підтримки для співробітників компанії;
 • Оточення - Тобі сподобається працювати в молодому, професійному колективі на чолі з харизматичним керівником!
 • Розвиток кар'єри - Ти піднімешся по кар'єрних сходах. Спробуй повторити реальну історію наших співробітників: за 6 місяців стати Директором магазину, або за 18 місяців дорости до Регіонального директора!

Що ми чекаємо від тебе: 

 1.  Виконання стандартів обслуговування: Зустріч - Професійне консультування - Презентація виробів - Продаж - Щасливий покупець - Задоволений співробітник =);
 2.   Дотримання стандартів Компанії: дотримання дрес-коду, виконання прийому та викладки ювелірних прикрас;
 3.  Прагнення до отримання нових знань і досвіду;
 4.   Клієнтоорієнтованість, бажання допомогти і знайти спільну мову з кожним клієнтом  магазину;
 5.   Уміння грамотно вести діалог українською та російською мовами.

Ти вже готовий приєднатися до нашої Команди? Відправляй резюме! Протягом 3 робочих днів чекай зворотній зв’язок на електрону адресу чи дзвінок від Менеджера з підбору персоналу!