Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
30.12.2019

Продавець-консультант ювелірних виробів Сокільники ТЦ Кінг Кросс

Золотий Вiк
Торговля розничная / Retail

  Історія компанії «Золотий Вік» почалася зі створення ювелірного заводу, який був заснований в 1999 році людьми, закоханими в ювелірне мистецтво. З того часу наша компанія стала найбільшим виробником і продавцем ювелірних прикрас в Україні, і також одним з найстабільніших українських роботодавців.

  Ми пишаємося нашою історією і пропонуємо Тобі познайомитися з компанією ближче: https://www.zolotoyvek.ua/ua/about/

  Сьогодні «Золотий Вік» представлений однойменною роздрібною мережею, що нараховує більше 330 фірмових магазинів в більш ніж 110 містах України. Компанія невтомно розвивається і саме тому ми запрошуємо до нас - Продавця-консультанта.

  Скільки ти зароблятимеш в нашій компанії:

  Заробітна плата виплачується стабільно 2 рази в місяць. Середня зарплатня нашого продавця-консультанта починається від 8000-10000 грн.

  Хочеш заробляти більше? У тебе буде такий шанс. В компанії «Золотий Вік» є система кар'єрного зростання від продавця-консультанта до директора магазину, наставника, регіонального директора (92% регіональних директорів мережі почали кар'єру з посади продавця-консультанта).

  Компанія «Золотий Вік» пропонує:

  • Плаваючий робочий графік 3/2 чи 4/2 (приблизно 19 днів/міс) з 10:00 до 22:30;
  • Зручне розташування магазину з високою прохідністю відвідувачів. Вибір місця роботи обговорюється індивідуально з кандидатом, все залежить від обраних умов;
  • Офіційне працевлаштування (оплачувана відпустка, лікарняні);
  • Оплачуване стажування з постійною підтримкою наставника, а також доступ до навчальних матеріалів по менеджменту, особистому зростанню, маркетингу та бізнесу, тренінги та семінари за рахунок компанії;
  • Якісно обладнане та безпечне робоче місце;
  • Молодий та згуртований колектив з харизматичним керівником;
  • Неймовірні корпоративи, участь в професійних святах і маса мотивацій, наприклад, віртуальний рахунок (компанія дякує за сумлінну працю та заохочує цінними подарунками).

  Що потрібно робити:

  • Консультувати та надихати клієнтів на здійснення покупок;
  • Проводити розрахункові операції (касовий апарат та платіжний термінал);
  • Виконувати стандарти компанії щодо викладки ювелірних прикрас.

  Ми шукаємо:

  Відповідального і доброзичливого фахівця з почуттям смаку та стилю. Нам не важливий попередній досвід роботи. Нам важливо відчувати твою зацікавленість і наполегливість в досягнені результатів. Вже через три місяці роботи з нами твої професійні навички будуть значно вище за ринкові!

  У Тебе з'явилися питання? Запитай у нашого HR менеджера, безкоштовна Гаряча лінія 0800 30 80 20 з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Якщо немає часу на дзвінок, прикріпи резюме, натиснувши кнопку «Відгукнутися».