Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
08.04.2021

Юрист в управління будівництва

UBAZ
Будівництво
  • Регион:Київ

Обов'язки:

  • Розробка та участь у розробленні проєктів нормативно-правових актів з питань, що належать до компетенції Управління. Перевірка на відповідність законодавству проєктів наказів та інших актів, що подаються на підпис начальнику управління, погодження візування їх за наявності віз керівників заінтересованих структурних підрозділів.
  • Розробка проєктів розпоряджень з питань, що відносяться до компетенції Управління, у разі необхідності внесення відповідних змін до них. Здійснення заходів, спрямованих на підвищення рівня правових знань працівників Управління.
  • Організація претензійно-позовної роботи, здійснення контролю за її проведенням. Складання та подання позовів до судів загальної юрисдикції у разі порушення, невиконання умов договорів, укладених управлінням. Забезпечення в установленому порядку представлення інтересів Управління в судах загальної юрисдикції та інших органах.
  • За дорученням начальника управління розглядає звернення громадян, юридичних осіб, звернення та запити народних депутатів України та депутатів Київської міської ради.

Зверніть увагу: державна служба.

Робочий день з 8:00 до 17:00 з пн-пт.