Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
04.06.2020

Спеціаліст по роботі з платіжними документами

lifecell
Телекоммуникации / Связь

  Організація своєчасного збору платіжних документів (рахунків, актів виконаних робіт, інш.) по активним договорам оренди та енергопостачання сайтів, згідно умов; забезпечення контролю за виконанням OpEx витрат; ефективна комунікація з контрагентами щодо коректності наданих платіжних документів.

  1. Здійснення контролю за графіком оплат для забезпечення своєчасного надання платіжних документів згідно з термінами, вказаними у діючих договорах оренди та енергопостачання.
  2. Організація своєчасного збору платіжних документів, а саме: рахунків-фактур, заявок на оплату (у разі розрахунків по договору), актів виконаних робіт (послуг), актів зняття показників лічильника, актів звіряння розрахунків та інших документів, що необхідні для проведення платежів та ведення обліку витрат, у відповідності зі строками закриття звітного періоду, встановлених фінансовою дирекцією або чинним законодавством.
  3. Складання графіків зняття показників лічильників на об'єктах, організація відповідальних осіб по збору документів за спожиту електроенергію, підготовка платіжних документів, занесення споживання в систему Мaximo/SAP.
  4. Перевірка коректності отриманих платіжних та первинних документів по оренді та електроенергії відповідно до вимог, встановлених чинним законодавством.
  5. Формування реєстрів отриманих документів та передача їх на підпис, на оплату та для нарахування витрат.
  6. Забезпечення обміну актами звірки з контрагентами на вимогу фінансової дирекціїї або контрагентів.
  7. нформування контрагентів про зміни в законодавстві, що впливають на взаємодію сторін в рамках укладених договорів.
  8. Аналіз комітментів в SAP, контроль за своєчасною передачею документів, участь у закритті періодів національної та міжнародної звітності.
  9. Комунікація з іншими департаментами по питанням платіжних документів.