Пошук роботи на robota.uaukraine

Ця вакансія вже завершена

Вакансія закрита

Менеджер з продажу

15 000 — 26 000 ₴   Від виконання плану
3 місяця тому
08 серпня 2022
Вінниця Carbon Vin Kings

Компанія – ексклюзивний представник на території України світового лідера у сегменті виробництва водневих установок для очищення двигунів внутрішнього згоряння, запрошує на роботу Менеджера з продажу обладнання
Вимоги:
Успішний та підтверджений досвід роботи в продажах, високі комунікативні здібності, готовність до навантажень із повною самовіддачею, робота на результат, творчий підхід до роботи, прагнення постійного розвитку та підвищення кваліфікації.

Умови роботи:
Офіс на вул. Хмельницьке шосе у м. Вінниця. Необмежені можливості заробітку, дружній колектив успішних професіоналів

Обов'язки:
Дослідження ринку та залучення нових клієнтів. Комплексний супровід процесу продажу, укладання договорів. Якщо Ви волієте отримувати гідну оплату за результат своєї роботи. Якщо Ви вмієте спілкуватися з клієнтами та хочете покращити свої навички продажу та ведення переговорів. Якщо Ви хочете мати свободу у прийнятті рішень та можливості самостійно організувати свій процес продажу. 

Що нам важливо ще:
Щоб Ви вміли користуватися базовими комп'ютерними програмами (Word, Excel, E-mail) Щоб у Вас було не менше 1 року досвіду у продажах чи величезне бажання стати класним продавцем. Якщо у Вас є свій автомобіль, це позитивно вплине на ухвалення рішення.

Володимир Віталійович

Схожі вакансії по містах:

Схожі вакансії за професіями: