Вакансія закрита

Ймовірно, роботодавець знайшов резюме потрібного кандидата в базі резюме robota.ua
А ваше резюме є в базі?
Створити резюме
Увага! Це - архів вакансій. Вакансії, які Ви тут знайдете, неактуальні і знаходяться тут виключно в ознайомчих цілях.
02.09.2020

Бізнес-тренер з продажів

МАЙ-УКРАИНА
FMCG

  Ми - компанія-виробник чайних ТМ «CURTIS», «Richard», «Майский», «Лисма» та кавової ТМ «Coffesso». Ми впевнені в якості свого продукту на всі відсотки світу і хочемо, щоб про якість нашого продукту та техніки продажів, правила візитів торговельних точок безкомпромісно була обізнана вся команда та використовувала корпоративні інструменти в повній мірі.

   

  Враховуючи наші амбіції, перевагу надаємо кандидатам з педагогічною освітою та аналогічним досвідом в FMCGнеменше 5 років. Потрібно досконало володіти програмами «Лідер», техніками продажів, MS Office, володіти високопрофесійним рівнем ведення перемовин, працювати з запереченнями. Головне - уміти якісно доносити інформацію, аналізувати та опрацьовувати результати роботи.

   

  Наш бізнес-тренер:

  • організує та проводить навчання торгової команди
  • аналізує роботу торгової команди та модерує навчання згідно потреб для досягнення цілей Компанії
  • орієнтований на результат

   

  Ключові компетенції кожного члена нашої команди: ?

  • Лідерство та відповідальність: кожен з нас - автор власного та командного результату. Командний результат для нас вище особистого.
  • Амбітність: наш показник ефективності - це реалізація зверхамбіцій.
  • Адаптивність: ми уважно прислухаємось до наших клієнтів та ідемо на випередження; ми завжди в пошуку якнайкращого рішення. Реагуємо швидко, аналізуємо глибоко, знаходимо та впроваджуємо рішення

   

  Почувайся впевнено: ми працевлаштовуємо офіційно з першого дня та платимо офіційну заробітну плату та премії.Покриваємо витрати на пальне.

   

  Почувайся захищеним: ми в повній мірі дотримуємось рекомендацій МОЗ України у період карантину.

   

  Впливай на свій прибуток: твоя преміальна частина розраховується згідно встановлених KPI. Ми гарантуємо свободу дій з метою досягнення цілей.

   

  Розвивайся: в основу нашої роботи покладено фундаментальні знання та сучасні технології. Понад 30% часу ми знаходимось в стані навчання.

   

  Для чіткого розуміння задач: на період випробного терміну для тебе буде складено Адаптаційний план з чітким переліком задач, за якими ти легко зможеш пройти адаптацію та контролювати ефективність своєї роботи.

   

  Якщо твій досвід в повній мірі відповідає нашим очікуванням, маєш бажання прийняти виклик та стати частиною нашої команди, присилай своє резюме і ми домовимося про зустріч.

   

  Питання матеріальної мотивації відкрите і ми обговоримо його індивідуально під час зустрічі. Але якщо ти вкажеш свої побажання в резюме, нам буде легше зорієнтуватись.