Працював в 7 компаніях   5 років 5 місяців

Юридичні послуги, Автомобільна промисловість та Автобізнес, Державний сектор

юрист

приватна практика

Юридичні послуги

10 місяців

03.2021 - до теперішнього часу

Надання юридичних послуг: консультація, складання процесуальних документів, представництво в судах та інших державних органах

юрисконсульт

тов авто

Автомобільна промисловість та Автобізнес

1 рік 4 місяці

05.2019 - 08.2020

надання юридичних консультацій, робота з договорами (складання та аналіз договорів), ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах, реєстрація підприємства, юридичний супровід підприємств.

головний юрисконсульт

юридична фірма

Юридичні послуги

1 рік 6 місяців

06.2018 - 11.2019

прийомом громадян, надання юридичних консультацій, проведення переговорів з клієнтами, робота з договорами (складання та аналіз договорів), написання скарг, запитів, заяв, позовів, клопотань, ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах, реєстрація та ліквідація підприємств, юридичний супровід підприємств та іноземних громадян, отримання посвідок на постійне та тимчасове проживання, робота з страховими, міграційними службами, ДМС, ДФС, судами, Національною поліцією України, Мініекономіки України, банки, робота з державними органами та клієнтами в інших містах України(відрядження).

слідчий

правоохоронні органи

Державний сектор

1 рік 1 місяць

04.2017 - 04.2018

робота з законодавчою базою, робота з великим обємом інформації, формування матеріалів кримінальних справ, внесення даних в електронну базу, розслідування злочинів, робота з державними органами в тому числі з судами та прокуратурою, формування на надсилання запитів/відповідей, представницвто в судах/прокуратурі.

Юрисконсульт

МО"Захисту прав громадян україни"

Юридичні послуги

6 місяців

10.2016 - 03.2017

Займався прийомом громадян, надання консультацій, робота з законодавчою базою, розробка проекту внесення змін в закон України, робота з державними органами, співпраця з народними депутами України, написання скарг, запитів, заяв, позовів, клопотань, ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах.

Юрисконсульт

ПАТ "Укрпластик"

Юридичні послуги

6 місяців

05.2016 - 10.2016

надання консультацій, проведення переговорів з клієнтами, робота з договорами (складання та аналіз договорів), написання скарг, запитів, заяв, позовів, клопотань співпраця з адвокатськими обєднаннями, ведення внутрішнього реєстру, представництво клієнта в державних органах.

державний виконавець

ВДВС Шевченківського РУЮ у м. Києві

Державний сектор

5 місяців

01.2016 - 05.2016

прийомом громадян, надання юридичних консультацій, формування запитів, ведення внутрішнього реєстру, формування виконавчого провадження, внесення інформації в електронну базу, робота з державними органами.

Навчався в 1 закладі

НАУ

право

Київ, 2015

Володіє мовами

Англійська

нижче середнього

Додаткова інформація

Додаткові відомості

Досвідчений користувач: з програмою "Дело", MS Office (Word, Exсel, PowerPoint), навички роботи з Internet.

Володію українською(вільно) та англійською( базово ) мовами.

Маю водійське посвідчення: А,В,С.

Особисті якості:Маю відмінні організаторські та комунікабельні здібності.Знаходжу спільну мову з кожним.Відповідально підходжу до виконання поставлених завдань. Вмію швидко діяти в стресових ситуаціях, приймати рішення і нести за них відповідальність.

-відповідальний

-ініціативний

-швидко вчуся

-безконфліктний

Інтереси та хоббі:У вільний час займаюсь спортом. та приймаю участь в політичних проектах

Богдан

Юрисконсульт

Київ

30 років

Активно шукає роботу

повна зайнятість

Оновлено 1 день тому