80+КРАЇН СВІТУ
14 000ЗАКЛАДІВ
БІЗНЕС З СВІТОВИМ
ІМ’ЯМ ПО ФРАНШИЗІ
2010ДАТА ВІДКРИТТЯ
БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ
DOMINO'S PIZZA

Domino's Pizza - міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році, яка налічує більше 15 тисяч закладів в 90 країнах світу із загальною кількістю співробітників більш ніж 300 000.

В Україні компанія працює з 2010 року і на сьогоднішній день має власні та франчайзингові піцерії у Києві, Одесі, Львові та Броварах. За 8 років діяльності Domino's Pizza в Україні було відкрито 40 закладів мережі, продано більше 9 мільйонів піц та зроблено більш ніж 4 мільйонів доставок. Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості, затишні заклади і доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером з продажу піци.

Чому саме DOMINO'S?

ГНУЧКИЙ ГРАФІК
Ти можеш навчатися та заробляти в зручний час.

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ
Ми пропонуємо офіційне працевлаштування з першого робочого дня, відпустка і лікарняний.

ДОСЯГАЙ БІЛЬШОГО
У компанії є програма, яка дозволяє будь-якому розвивати свої професійні навички та отримати керівну посаду вже через 6 місяців.

БУТИ КРАЩИМ
Міжнародний рівень компанії дозволяє тримати в тонусі свій професіоналізм і брати участь в щорічних змаганнях "Найшвидший піцамейкер", які проходять серед 80 команд з усього світу. Кращі співробітники беруть участь у фінальній частині конкурсу в Лас-Вегасі і Амстердамі. Для регулярного розвитку і підвищення професійного рівня кращі співробітники мережі і офісу мають можливість отримати додатковi знання і підвищення кваліфікації в США, Нідерландах і ОАЕ за рахунок компанії.

БУДЬ ОСОБЛИВИМ
Компанія заохочує кращих співробітників і створює всі умови для комфортної роботи.

Найцiннiше
У DOMINO’S PIZZA - люди

Команда – це основа, без якої неможливо створити успішний бізнес.

Domino’s Pizza, за 55 років від заснування,
досягла позиції №1 в доставці піци в світі.
Більше 14 000 піцерій в більш ніж 85 країнах!
Цей успіх не був випадковим. Його було досягнуто зусиллями дружною професійної команди. Його домоглися люди, які люблять свою справу, своїх колег по компанії, своїх клієнтів, свій продукт. Люди, які вміють багато працювати і отримувати справжнє задоволення від своєї роботи.

Починається українська сторінка історії Domino’s Pizza. Створюється велика мережа піцерій Domino’s в нашій країні.

Долучайся
до команди
DOMINO'S!
Дивись усi вакансiї