#WeAreKyivstar

Ми – найбільший національний оператор України із більш ніж 20-річним досвідом роботи у сфері телекомунікацій, який щодня забезпечує якісним та сучасним мобільним зв'язком (у тому числі 3G та 4G) понад 26 мільйонів абонентів, а також пропонує клієнтам широкий спектр технологічних продуктів та послуг. Ми не лише є одним із двигунів інновацій на ринку телекомунікацій, а також реалізуємо проекти, які сприяють розвитку технологій та освіти, роблять благодійність доступною і простою, а інтернет-простір – безпечним.

Київстар входить до складу міжнародної групи VEON з головним офісом у Нідерландах, є одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією. Як національний оператор, Київстар реалізує проекти, що спрямовані на розвиток України.

1997

Було здiйснено перший дзвінок
в Київстар

> 2500

співробітників
в компанiї по всiй Українi

TOP 10

рейтингу кращих роботодавців серед міжнародних компаній

Напрями бiзнесу

Мобільний зв’язок

Фіксований зв’язок

Продукти і послуги для В2В

Mobile Finance Systems & Big data

Cloud Business Solutions

Internet of Things

Support teams

HR + Admin

Compliance + Legal

Finance + Audit

PR + CSR + Marketing

Про нас

«Я працюю в Київстар» — звучить круто. Та насправді це ще крутіше, ніж ти собі уявляєш! Київстар — не просто нове місце роботи. Це робота, яка точно стане яскравою частиною твого життя. Адже ми тут, щоб ділитися найкращим — з країною, партнерами і, звичайно, нашою командою!

Об'єднані спільними цінностями, експерти Київстар різних напрямків та різного віку вже сьогодні реалізують проєкти, про які інші говоритимуть лише завтра.

Робота в Київстар — це:

  • команда, частиною якої дійсно хочеться бути;
  • гідна оплата праці (офіційна);
  • шанс отримати міжнародний досвід;
  • безмежні можливості он-лайн навчання (тренінги, курси);
  • професійний та особистий розвиток;
  • бонуси за якісну роботу;
  • віддалене робоче місце, з можливістю відвідувати офіс;
  • один з найкращих в Україні соцпакетів із медичним страхуванням та допомогою в різних життєвих ситуаціях;
  • програма онбордінгу, що дозволяє легко та швидко адаптуватися новачкам в компанії в режимі он-лайн.
Ми чекаємо саме на тебе!

Наша турбота

Не секрет, що головна цінність Компанії - це люди!
Тому, в нових реаліях Київстар дбає про безпеку співробітників і не поспішає повертати весь штат до офісу. Більша частина нашої команди на сьогодні працює дистанційно. Офіс там, де Ти!

Особливу увагу ми приділяємо адаптації та онбордінгу співробітників, які починають свою роботу у віддаленому режимі.

З першого дня кожен новий колега отримує максимум інформації та підтримки для того, щоб почувати себе комфортно та впевнено у великій команді Київстар та має доступ до наступних опцій:

Навчання і розвиток

Широкий спектр он-лайн курсів відомих навчальних платформ

Бібліотека

Більш нiж 1500 книг на різних мовах у вільному доступі + онлайн на твоєму смартфоні

Можливість працювати віддалено з будь-якого міста

Встановлювати індивідуальний гнучкий графік

Revitalization bonus

У нас прийнято добре працювати, і добре відпочивати

Медичне страхування

Окрім основного пакету послуг, ми стежимо за ситуацією COVID та надаємо підтримку працівникам та їх сім’ям, що захворіли

Страхування життя

та підтримка в разі форсмажору: тому що життя не передбачуване

Відкритість та прозорість

Ми пишаємося нашим інформаційним простором та регулярними Прямими Лініями від СЕО Київстар, - Олександра Комарова. Кожен працівник в режимі Live має можливість отримувати інформацію щодо останніх новин компанії, ситуації з COVID, структурних змін та нововведень, про досягнення та перемоги, актуальні показники за місяць \ рік, більш глибоко зануритись у бізнес та бути в курсі всіх стратегічних планів компанії. Також на Прямих Лініях з Олександром часто присутні зовнішні гості з різних сфер бізнесу, які спілкуються на різні теми. Будь -хто з колег може задати своє запитання безпосередньо Олександру чи гостю та отримати на нього відповідь.

На внутрішніх платформах СЕО та ТОП-менеджери інформують про основні цілі та плани компанії, про майбутнє бізнесу через призму місії, цінностей і стратегічних пріоритетів. Адже саме ці елементи, якщо вони правильно сформульовані і знаходять відгук у більшості співробітників, об'єднують усіх нас в команду однодумців, яка тільки разом зможе домогтися якихось значимих результатів для реалізації проектів, що змінюють Україну і відкривають нові можливості для людей!

Наші цінності: КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ, ІННОВАЦІЙНІСТЬ, ПІДПРИЄМНИЦЬКИЙ ДУХ, СПІВПРАЦЯ, ЧЕСНІСТЬ - визначають, чим керується кожен в Київстар для прийняття щоденних рішень у своїй роботі.

Kyivstar програма стажування STARt Yourself

STARt Yourself – це унікальні можливість перейти від теоретичних знань до практичних. Стажери – це ком’юніті молодих людей, що працюють над своїми власними проектами та мають можливість відвідувати різноманітні тренінги професійного та особистісного розвитку.

За час програми стажери дізнаються про ключові сфери сучасного бізнесу: як вони функціонують, отримають унікальний досвід взаємодії і погляд на існуючі задачі з точки зори різних поколінь.

У 2021 році ми розробили спеціальну програму адаптації, щоб навіть в умовах віддаленої роботи, зробити їх онбордінг максимально комфортним.

Вже зараз, в онлайн форматі, ми створили для них ком’юніті, запланували ряд зустрічей з особистісного і професійного зростання, знайомство з компанією і підрозділами.

Cтеж за вакансіями!

Kyivstar програма стажування Returnship

Програма Kyivstar Returnship була спеціально розроблена для тих, хто залишив роботу на три і більше років, але має бажання і рішучість повернутися. Це програма стажування для дорослих людей, яка надає можливість в різних підрозділах і департаментах нашої компанії випробувати свої навички і досвід і бути корисним в ході реальних завдань, працюючи на рівні існуючих співробітників.

Програма Kyivstar Returnship допомагає розвивати талановитих професіоналів, які хочуть відновити свою кар'єру після тривалої перерви в роботі.

У Kyivstar ми цінуємо людей різного віку зі своїм досвідом і знаннями і прагнемо побачити потенціал кожної людини. Набір на стажування починається у вересні.

Дивись більше інформації

Kyivstar IT, Engineering and Digital

26 мільйонів наших абонентів щодня генерують транзакції на внутрішніх IT-системах. Це дає компанії можливість працювати з Big data і розробляти технологічні продукти для різноманітних категорій бізнесу.

Київстар створив навколо себе величезну технологічну екосистему з розгалуженою архітектурою: DMP, інтеграційні шари, API, технологічні рішення від партнерів світового рівня. Ми розвиваємося в різних напрямках і завжди готові до розширення бізнес-горизонтів.

Можливо, саме ти створиш та реалізуєш наступну?

Соціальна відповідальність

Київстар - активна соціально-відповідальна компанія. Пріоритетними напрямками є розвиток освіти, дитяча безпека, підтримка здорового способу життя, благодійність та корпоративне волонтерство.

За останні 3 роки ми підтримали та провели понад 115 благодійних та соціальних заходів, а майже 3500 наших співробітників стали волонтерами.

Як компанія лідер у телеком-індустрії, ми підтримуємо підприємницьку культуру та сприяємо розвитку навичок XXI сторіччя у молоді, а також популяризуємо цифрову грамотність серед населення. Ми співпрацюємо з Міністерством освіти і науки та освітніми громадськими організаціями, підтримуємо українські стартапи та залюбки ділимось експертним досвідом у сфері інновацій.
Ми намагаємось допомагати новаторам та робити їх ідеї ближчими до бізнесу.
Ми реалізовуємо наші проекти, аби покращити рівень освіти молоді та вплинути на її розвиток, заради майбутнього нашої країни.

Робота у VEON вимагає від нас дотримання високого рівня ділової етики, юридичних зобов'язань, наших цінностей та Кодексу поведінки, підтримки політик і процедур Компанії. Ми прагнемо бути чесними та відкритими, що вимагає від нас діяти етично, правдиво і сумлінно. Ми розуміємо важливість захисту Ваших Персональних даних та прагнемо використовувати передовий досвід у цьому напрямку. Натиснувши кнопку «Відгукнутися на вакансію», Ви підтверджуєте, що Ви прочитали, зрозуміли та погодилися з нашою Політикою конфіденційності.