Бритіш Американ Тобакко Україна – частина великої глобальної компанії із успішною історією та захоплюючим майбутнім.

Ми впевнені, що перевірку часом ми вже пройшли. Вже понад 25 років Бритіш Американ Тобакко Україна працює на українському ринку. У 1993 році ми стали першим підприємством з іноземними інвестиціями в тютюновій галузі України. Відтоді ми успішно задовольняємо і перевершуємо побажання наших споживачів.

Бути лідером в усіх сферах своєї діяльності — така довгострокова мета компанії. Водночас, ми визначаємо лідерство не лише як перше місце на ринку за кількісними обсягами та фінансовими показниками, а й бездоганну репутацію компанії та сприятливі умови праці для працівників.

Трансформація тютюнової галузі

Сьогодні ми перебуваємо в найдинамічнішому моменті змін в індустрії за всі часи її існування.

Швидке удосконалення продуктів разом зі змінами в ставленні суспільства та обізнаністю в питаннях здоров’я, надають нам можливість зробити значний крок уперед у нашій довгостроковій амбіції — позитивно впливати на життя мільйонів наших споживачів, пропонуючи їм продукти із потенційно зниженим ризиком та інші нікотинові продукти.

Ми називаємо цю амбіцію «Трансформація тютюнової галузі» (Transforming Tobacco), і ми цілеспрямовано прагнемо бути лідером у трансформації нашої індустрії та нашої компанії.

Наш бізнес

Приєднатися до команди BAT означає стати частиною дійсно глобальної компанії, яка пропонує своїм споживачам тютюнові продукти і продукти нового покоління із потенційно зниженим ризиком.

Обравши ВАТ, ви опинитеся у стійкій та гнучкій і динамічній організації, що використовує найкращі наукові доробки, інновації та технології

Наші люди
і культура

Ми шукаємо талановитих людей із різним професійним досвідом, різними поглядами та стилем роботи. Ми розвиваємо відкриту культуру, побудовану на різноманітності та інноваціях. Завдяки цьому ми побудували провідні світові тютюнові бренди. А зараз ми трансформуємо тютюнову галузь, створюючи революційні тютюнові та нікотинові продукти нового покоління.

Життя в бат

Наше майбутнє створюють талановиті та впевнені у собі люди. Вони дають компанії змогу досягати видатних результатів, ставлячи на перше місце побажання наших споживачів та утримуючи лідерські позиції компанії на дуже конкурентному ринку, сповненому викликів. Вони пропонують нові ідеї та є силою, що рухає наш бізнес вперед. Приєднайтеся до нас і ви отримаєте багато чого взамін. Від співпраці та навчання до високоякісного коучингу та наставництва, що розвиватиме ваш професійний потенціал.

Наша індустрія

Ми не просто частина світової індустрії. Ми її трансформуємо і рухаємо вперед,етично і з відповідальністю. Ця галузь є невід'ємною складовою економік багатьох країн. Мільйони людей у всьому світі покладаються на тютюн для забезпечення засобів свого існування.

На глобальному рівні наша участь в індустрії включає вирощування тютюну, виготовлення інноваційних продуктів з нього, а також маркетинг, продажі, доставку та розповсюдження, щоби надати споживачам якісний вибір в рівній мірі.

Інновації

Вибір, зміни та постійне покращення – так ми розуміємо інновації. Ми живемо у світі, що дуже швидко змінюється. І коли мова йде про тютюнові та нікотинові продути, ми є лідерами у трансформації.

Наші інноваційні продукти із потенційно зниженим ризиком пішли далі традиційних тютюнових продуктів, аби надати повнолітнім споживачам альтернативу сигаретам. Такі новаторські пристрої для вейпингу як Vype, революційні пристрої для нагрівання тютюну як glo, тютюнові та нікотинові продукти для перорального використання.

Наш вплив дуже великий. І ми розробляємо інновації, щоби бути впевненими, що наш вплив позитивний – на життя наших споживачів, на наших співробітників, суспільство або планету загалом.

Керівні принципи нашої діяльності

ДУХ ПIДПРИЄМНИЦТВА

ДУХ ПIДПРИЄМНИЦТВА

Ми впевнені у досягненні зростання, використовуємо нові можливості та готові до певних зважених підприємницьких ризиків.

Ми цілеспрямовані та наполегливі у подоланні труднощів. Це основа нашого успіху.

СВОБОДА ЧЕРЕЗ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ

СВОБОДА ЧЕРЕЗ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ

Ми завжди прагнемо все робити правильно, демонструючи свою відповідальність перед суспільством та іншими зацікавленими сторонами.

Ми використовуємо свою свободу приймати рішення для найповнішого задоволення інтересів споживачів.

ВIДКРИТIСТЬ

ВIДКРИТIСТЬ

Ми націлені на перспективу та передбачаємо потреби споживачів, для того щоб успішно впроваджувати інноваційні продукти високої якості.

Ми докладно вивчаємо і враховуємо різні точки зору, а також зміни у соціальних настроях і очікуваннях. Ми відкриті для нових шляхів ведення бізнесу.

СИЛА У РIЗНОМАНIТНОСТI

СИЛА У РIЗНОМАНIТНОСТI

Ми поважаємо особливості кожного та із задоволенням працюємо разом.

Ми об'єднуємо різноманіття людей, культур, точок зору, марок, ринків та ідей для того, щоб підсилити наш бізнес.

Ми цінуємо те, що робить кожного з нас унікальним.