Раді вітати в нашій команді!

Запрошуємо тебе стати частиною нашої великої і дружної сім'ї! Ми відкриті, перспективні, ініціативні, відповідальні, творчі. Ми професіонали своєї справи!

Якщо ТИ цілеспрямований і талановитий, хочеш знайомитися з цікавими людьми, мрієш знайти нових друзів і однодумців - тобі з нами по дорозі! Ласкаво просимо!

Простор в Україні

Мережа представлена більш ніж 350 магазинами в усіх областях країни. У компанії працює більше 3000 чоловік. Ми продовжуємо рости, розвиватися і розширювати простори представленості в самих різних регіонах України на радість покупцям, які цінують широкий асортимент, зручне розташування і якісне обслуговування.

Завжди на полицях наших магазинів

У нас найкраща система навчання
серед магазинів формату дрогері

Саме тому наші фахівці, які досягли рівня УМ, високо цінуються на ринку праці і мають пріоритети при влаштуванні на роботу.

У нас динамічна система кар'єрного росту

Будь відповідальним і цілеспрямованим, навчайся і проявляй ініціативу, і вже дуже скоро ти зможеш стати заступником керуючого магазином.

Премії, крім стабільної заробітної плати

Ти зможеш отримувати премії за виконання плану продажів, за навчання новачків і наставництво, а також отримувати матеріальну винагороду, беручи участь у внутрішніх конкурсах компанії.

Корпоративні будні і вихідні

Продуктивна робота вимагає якісного і активного відпочинку!
В нашій команді завжди весело і цікаво!

Успіх компанії – це успіх як всієї команди, так і кожного окремого працівника, що стоїть за нею.

Команда PROSTOR — це тверда рука й мудрість досвідчених профі й ентузіазм та креативність молодих спеціалістів, які разом розробляють стратегії розвитку компанії і втілюють у життя найсміливіші ідеї!