Sandoz в світі

Компанія Sandoz є світовим лідером у галузі генеричних лікарських засобів і біосимілярів. Наша місія, як підрозділу групи компаній Novartis, полягає у відкритті нових шляхів для покращення якості і тривалості життя людей. Ми допомагаємо суспільству задовольняти зростаючі потреби охорони здоров'я, впроваджуючи інноваційні підходи з метою забезпечення доступу до високоякісних препаратів для людей у всьому світі.
Портфель компанії Sandoz містить понад 1000 молекул та охоплює всі основні терапевтичні області. У 2017 році ми забезпечили лікарськими засобами понад 500 мільйонів пацієнтів, при цьому ми прагнемо задовольнити потреби одного мільярда. Головний офіс компанії Sandoz розташований у м. Хольцкірхен, поблизу Мюнхена, Німеччина.

Нашi цiнностi

Наші цінності визначають нашу культуру і допомагають у досягненні місії.

У Novartis впроваджені цінності, які описують професійну поведінку, якої ми очікуємо від наших співробітників. Ці цінності є невід'ємною частиною системи, яку ми використовуємо для найму людей, їхнього розвитку та винагороди за роботу.Пацiєнт i КлiєнтКомандаОсобистiсть

 • IННОВАЦІЇ

  Ми заохочуємо людей до експериментів та ризиків з розумом. Наша мета - підтримати креативне мислення для пошуку креативних рішень у сфері охорони здоров'я та бізнесу.

 • ЯКІСТЬ 

  Наше прагнення до бездоганної якості означає постійне підвищення стандартів, покращення технологій та навчання для наших працівників.

 • Співробітництво

  Ми стимулюємо командну роботу, щоб швидко та ефективно доносити інноваційні продукти пацієнтам та постачальникам медичних послуг. У цьому нам допомагає різноманітність і творчий підхід наших працівників по всьому світу.

 • Продуктивність

  Всі знають, що наші люди орієнтовані на результат. Ми намагаємося підтримувати таку спрямованість на особисті та колективні досягнення, зберігаючи високі етичні стандарти.

 • Відвага

  Ми хочемо, щоб наші партнери висловлювалися, критично осмислювати стереотипи та захищали свої ідеї. Ми також хочемо, щоб у них була відвага робити правильні речі, попри опір або моральні дилеми.

 • ЧЕСНІСТЬ

  Наш Кодекс поведінки задає високі етичні стандарти, а комплексна підготовка вчить наших партнерів застосовувати їх у роботі.

4-31-КОРП-СНД-0818