Mars в Україні

Компанiя в Україні має три підрозділи: “Шоколад” (Chocolate), “Жувальна гумка” (Gum) та “Продукти харчування для домашніх тварин” (Petcare).

Ми пишаємося нашими всесвітньо відомими брендами.

chocolate
gum
petcare

Історія Mars

Історія Mars почалася у 1911 році, коли Френк С. Марс почав виготовляти шоколадні батончики з вершковим кремом на своїй кухні в м. Такома (штат Вашингтон, США).

Сьогодні Mars - глобальна корпорація зі 115 000 працівників по всьому світу. Попри це, компанія залишається родинним бізнесом, а її працівники – дружною сім’єю, об’єднаною спільними цілями та цінностями.

1911

Френк С. Mars починає виробництво та продаж шоколадних батончиків з вершковим кремом у себе на кухні в м. Такома (штат Вашингтон, США).

1923

У вересні 1923 р. після трьох років наукових досліджень на ринку з’являється шоколадний батончик MILKY WAY®, котрий відразу ж завойовує успіх. Перша реклама: «Шоколадне солодове молоко в солодкому батончику».

1930

Вийшов у світ бренд SNICKERS®.

1935

Форест Е. Mars-Старший купує британську компанію Chappel Brothers, Ltd, - виробника консервів з кормом для собак CHAPPIE® - Mars починає випускати продукти для домашніх тварин.

1941

З’явився бренд M&M'S®, котрий зараз перетворився в глобальний бренд вартістю в мільярд доларів.

1958

Mars починає займатися кормами для кішок, випускаючи корм WHISKAS®.

1965

Відкривається Центр з проблем харчування домашніх тварин в Уолтемі (Великобританія) з метою вивчення необхідного раціону та вподобань домашніх тварин в галузі харчування, щоб забезпечити здоров’я та правильний раціон для домашніх тварин.

1982

Відкривається науковий центр з вирощування какао корпорації Mars у м. Баїя (Бразилія). Мета роботи центру - забезпечити постачання какао у майбутньому за рахунок створення стійкіших сортів какао та розробки технологій покращення життя фермерів, які вирощують какао.

1986

Покупка компанії-виробника шоколаду DOVE®.

1998

Mars розширює діяльність в регіоні та відкриває представництво в Києві.

2001

Mars розширює напрямок, пов’язаний з кормами для тварин, купивши компанію ROYAL CANIN®.

2004

Mars Україна стає самостійним підрозділом зі своєю Радою Директорів.

2007

Mars купує частку власності у ветеринарній лікарні Banfield®.

2008

Після придбання Wm. Wrigley, Jr Company корпорація Mars стає найбільшим у світі виробником жувальної гумки.

2014

Mars відкриває ферму вітряків в Ламса, штат Техас. Ферма займає площу розміром з Париж. Очікується, що вона вироблятиме енергію, достатню для живлення всіх виробничих об’єктів Mars у США.

2016

Корпорація Mars об’єднує сегменти Chocolate та Wrigely у Mars Wrigley Confectionery.

2017

Корпорація Mars завершує придбання мережі ветеринарних клінік VCA. VCA стає частиною Mars Petcare.

2019

Пиши історію Mars разом з нами.

1911
1923
1930
1935
1941
1958
1965
1982
1986
1998
2001
2004
2007
2008
2014
2016
2017
2019

5 принципiв Марс

Якість

Споживач – наш бос, якість – суть нашої роботи, а якісний товар за доступною ціною – наша мета

Відповідальність

Як особистість, кожен з нас вимагає від себе повної відповідальності; як співробітники ми несемо відповідальність і за те, що роблять інші

Взаємовигідність

Ми впевнені, що стандарт, за яким слід оцінювати наші ділові стосунки, - це те, наскільки вони забезпечують взаємну вигоду

Ефективність

Ми максимально використовуємо ресурси, не витрачаємо сил марно і робимо тільки те, що вміємо робити найкраще

Свобода

Нам необхідна свобода, щоб будувати своє майбутнє; нам потрібен прибуток, щоб залишатися вільними

Нашi пiдроздiли

Відділ
Маркетингу
Відділ
Фінансів
Відділ
Персоналу
Відділ
Продажів
Відділ
Закупівель
Відділ
Логістики
Відділ Корпоративних Зв’язків

Cоцiальна активнiсть

Допомога притулку для безхатніх тварин «Сіріус»

Працівники Mars Україна регулярно відвідують притулок для безхатніх тварин «Сіріус», що знаходиться в селі Федорівка, в Київській області. В рамках глобальної ініціативи «Better World for Pets» притулку щороку передають близько 4 тонн кормів, а також медикаменти для кішок і собак.

Mars Ambassador Program

Програма дає можливість працівникам Mars взяти участь у волонтерських проектах по всьому світу. В рамках роботи на програмі Mars’іани діляться знаннями та досвідом з некомерційними організаціями, партнерами та спілками, пов’язаними з бізнесом компанії.

Підтримка екологічних проектів

Наше майбутнє залежить від того, що ми робимо сьогодні. Втілюючи свою місію в життя, Mars підтримує молодіжні екологічні проекти, що мають на меті не лише очищення довкілля, а й освітню діяльність задля виховання свідомого покоління, котре піклуватиметься про стан довколишнього середовища.