StarLightMedia — один з найбільших медіахолдингів у Східній Європі. Понад половину українського ТБ-продукту, який ви бачите на екранах, виробляємо саме ми.

StarLightMedia — об'єднує телеканали СТБ, Новий канал, ICTV, ICTV Ukraine, М1, М2, ОЦЕ і компанії, що виробляють шоу та серіали, створюють круті декорації. Наша компанія впроваджує європейські стандарти ведення медіабізнесу, допомагає державі у захисті інтелектуальної власності, розвиває нові майданчики для споживання відео-контенту.

StarLightMedia — перша українська компанія, що підтримала глобальний рух за сталий розвиток. Компанія сприяє повному забезпеченню прав людини, подоланню будь-яких проявів дискримінації та розширює корпоративні можливості для кар'єрної реалізації жінок.

Ти напевне чув про «Зважені і щасливі», «Нові лідери», «Київ вдень та вночі»? Про «Вікна-новини» і «Факти»? Щодня наші історії та сюжети вселяють у мільйони людей віру у власні сили, надихають ставати кращою версією себе і вдосконалювати суспільство. Хочеш бути причетним до такої благородної справи?

Наші проєкти та ідеї відзначені десятками Телетріумфів та міжнародних професійних премій. Та не це визначає наш успіх, а повага до глядача та нашої команди, для якої ми створюємо атмосферу максимальної творчої свободи, довіри, партнерства та відповідальності.

Ми постійно прагнемо покращуватись, тому компанія StarLightMedia об`єднує найкращі компетенції і практики, щоб виробляти ще більше якісного унікального контенту. Знайомтесь із вакансіями, які зараз відкриті у StarLightMedia – знаходьте для себе можливості кар’єрного розвитку у різних напрямках нашої великої команди. Разом цікавіше йти до успіху!

Безумовний лідер за найбажанішою для рекламодавця жіночою аудиторією.
Закликає своїх глядачів: «Давай жити разом». Лідер країни серед молоді.
Канал з характером. Лідер країни за важкодосяжною чоловічою аудиторією.
Це світова музика і музика з українським паспортом
Розваги і хіт-паради, музична премія і кліпи 24/7 у стереозвучанні
Улюблений анімаційний канал країни, найбільший кабельний канал.

Також до групи входять три сейлз-хаузи: StarLight Sales (пряма реклама), StarLight Brand Content
(спонсорство та продакт плейсмент) та StarLight Digital Sales (реклама в онлайні).

Частка телевізійного інвентарю групи — це третина українського ринку ТБ-реклами.
Холдинг здатен задовольнити будь-які потреби рекламодавця з охоплення, частоти і якості контакту.

StarLightMedia має найбільше власне виробництво у Східній Європі, три продакшн-компанії. StarLight Films знімає телесеріали та музичні кліпи, StarLight Commercial Production знімає пряму рекламу та створює інтеграції брендів у телепроекти, а Vavёrka спеціалізується на гумористичних ТБ жанрах.

До холдингу входять дві сервісні компанії для забезпечення відеовиробництва —
StarLight Rental та StarLight Scenery. Підрозділ з розвитку онлайн-проектів StarLight Digital.

Окрім телебачення, у StarLightMedia є потужна інтернет-складова: тисячі годин якісного легального онлайн-відео, затребуваного інтернет-глядачем. За останній рік відео групи в інтернеті подивились понад 150 мільйонів разів. У 2015 році був створений підрозділ StarLight Entertainement, який займатиметься заходами поза телеефіром та онлайном. Перші проекти: «Зимова країна» на ВДНГ та «Вартові мрій».

Оренда знімального обладнання
Розробка, виробництво сцен та знімального реквізиту
Iнтернет-проекти
Заходи поза телеефіром та онлайн

Своєю головною установкою ми вважаємо предметне покращення життя навколо себе.
У центрі нашої уваги — простий українець.

Ми впевнені, що живемо у перспективній країні з розумними і працелюбними людьми.
Ми вміємо співчувати і, так само, як і учасники наших проектів, віримо у рішучість, у чесність і в те,
що колись обов’язково настане переможна мить, головне — не здаватися.
У групі працює майже 4000 людей із конструктивним і оптимістичним поглядом на життя.

StarLightMedia увійшла в ТОП-25 кращих роботодавців України

Медіагрупа StarLightMedia увійшла до рейтингу ТОП-роботодавців України «ТОП-100. Рейтинги найбільших», де зайняла почесне 21-е місце. А Human Capital директорка Групи Людмила Довгоброд, згідно з рейтингом, визнана однією з найкращих HR-управлінців України. При оцінці роботодавців брався до уваги комплекс заходів, спрямованих на підтримку та розвиток команд, зокрема в період пандемії коронавірусу.

Із початком пандемії у StarLightMedia був розроблений комплексний план дій. Команда медіагрупи була швидко переведена на дистанційну роботу й забезпечена всіма необхідними засобами особистого захисту. Ми відкоригували виробничі процеси, зокрема розробили 10 золотих правил безпечної творчості та докладний протокол проведення зйомок. А також розробили проект психологічної підтримки персоналу. Психологи щодня консультують працівників онлайн і щомісяця проводять лекції про підтримку психоемоційного стану. Для допомоги в найскладніших життєвих обставинах у нас діє Благодійний Фонд взаємодопомоги StarLight Hope.

Під час карантину в StarLightMedia почали реалізовувати проект дистанційної роботи Remote. Його мета – ефективна та комфортна робота в посткарантинній реальності, яка вже стала «новою нормою» життя. У рамках проекту компанія на постійній основі вводить нову віддалену форму співпраці зі співробітниками. Особливу увагу ми приділяємо інтеграції remote-працівників у корпоративну культуру, гарантуванню їм усіх тих умов, що й для офісних співробітників, а також забезпеченню керівників інструментами управління змішаними командами.

Також експерти відзначили корпоративну програму підтримки батьківства «Зірочки». Вона діє в StarLightMedia та має широкий спектр послуг: від безкоштовних курсів з підготовки до пологів і пільг на лабораторні дослідження для майбутніх мам до організації домашнього робочого місця з повним технічним забезпеченням. Ще один проект компанії, що привернув увагу авторів рейтингу, – Spring Booster. Це програма корпоративного MBA, реалізована в партнерстві з Deloitte Academy. У її рамках 55 керівників із команди лідерів змін протягом року, що складався з 9 модулів, навчалися й розробляли проекти для розвитку StarLightMedia.

Михайло Царьов, генеральний директор StarLightMedia: «Нові норми умов роботи й соціальної поведінки, продиктовані карантином, – особливий виклик для креативних індустрій. Здоров'я наших співробітників й учасників проектів – той пріоритет, який ми не розмінюємо. Ми створюємо безпечні умови для роботи талановитих людей, що створюють історії, які надихають».

ТОП роботодавців та HR-управлінців формувався з трьох оцінок: голосування читачів на сайті Delo.ua (20%), думки експертного журі (60%) і редколегії (20%). У лонг-лист увійшли понад 140 компаній. Експерти й редколегія оцінювали позиціонування компаній на ринку праці, просування привабливого образу роботодавця, репутацію компаній, програми соціальної відповідальності та наявність освітніх програм.

Соціальна відповідальність

StarLightMedia реалізує декілька проектів корпоративної соціальної відповідальності: «Гордість країни», підтримка Української Біржі Благодійності, проект з енергозбереження «Своє тепло», знак якості і безпеки продуктів «Добрий знак». Група постійно допомагає українським бійцям, задіяним в АТО, та вимушеним переселенцям, а також підтримує культурні заходи в країні.

Гордість
країни
Гордість країниПроект Фонду Віктора Пінчука, в якому відзначаються звичайні люди, життя та вчинки яких стали прикладом мужності, сміливості, самовіддачі та доброти.
Українська
Біржа Благодійності
Українська Біржа БлагодійностіПерша в Україні незалежна загальнонаціональна соціальна інфраструктура онлайн-благочин- ності, яка створює, підтримує та розвиває взаємодію між донорами, громадськими організаціями та отримувачами допомоги.
Своє тепло
Своє теплоМи взялися пояснити мільйонам українців таку складну та важливу для країни тему, як енергоефективність, мотивувати утеплити помешкання, встановити лічильники. В ефірі каналів StarLightMedia вийшла серія з 7-ми соціальних роликів.
Добрий знак
Добрий знакМісія — допомогти виокремити з-поміж інших компаній ті, які піклуються про якість та безпеку своєї продукції. Адже не всі покупці читають склад продукту і розбираються в ньому. Допомагаємо покупцеві зроби- ти вибір серед схожих продуктів.
ДОПОМОГА БIЙЦЯМ ВСУ
Допомога бiйцям АТОГрупа постійно підтримує українських бійців, задіяних в АТО, і допомагає вимушеним переселенцям.
СВЯТА дітям без опiки
Свята дiтям без опiкиЗапустивши у грудні 2015 року наймасштабнішу в Україні розважальну зону «Зимова країна» і унікальне 3D-шоу «Вартові мрій» StarLightMedia забезпечила спеціальні благодійні відвідини їх для дітей-сиріт та дітей з обмеженими можливостями.
Сьогодні ми формуємо суспільні інтереси і задаємо тренди в телебаченні, постійно шукаємо можливості
для розвитку і нестандартні рішення. Нам довіряють мільйони людей.
І ми знаємо, що несемо відповідальність за цю довіру.