Поиск по рубрикам
Поиск по профессиям
Поиск по городам
Поиск по компаниям

Поиск работы в компаниях

Назад к оглавлению

Компании Государственный сектор

Найти компанию

Патрульна поліція України

Premium

Патрульна поліція України

EducationUSA

EducationUSA є мережею Державного Департаменту США, що складається з понад 400 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у понад 170 країнах.

eZdorovya

eZdorovya є основним розробником технічного ядра eHealth в Україні. eHealth — електронна система охорони здоров’я, що забезпечує обмін медичною інформацією та реалізацію програми медичних гарантій населення.

Автобаза УСА ВРУ

Обслуговування транспортних засобів ВР України.

Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України, Державна установа

Основною метою діяльності організації є всебічний розвиток інфраструктури фондового ринку України та забезпечення його відповідності світовим стандартам.

Агенція ДПП, ДО

Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства (Агенція ДПП) є державною організацією та належить до сфери управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Аграрна біржа

Аграрна біржа – це єдина державна товарна біржа в Україні. Створена у 2005 році, вона забезпечує рівні умови для всіх учасників біржової торгівлі та сприяє розвитку ринку товарних деривативів, базовим активом яких є сільськогосподарська продукція.

Артилерійське озброєння, ДП Конструкторське бюро

Основными направлениями деятельности предприятия "Конструкторское бюро" Артиллерийское вооружение "является исследования и разработки в области технических наук, а именно: исследовательские, проектно-конструкторские, технологические работы, направленные на создание современных образцов артиллерийского и стрелкового вооружения, боеприпасов, а также производство оружия и боеприпасов.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Следующая